Neverwinter – Nowy zwiastun

Już dawno nie było jakiegoś ciekawszego materiału o Neverwinter. Po dosyć długim czekaniu wreszcie się go doczekaliśmy – twórcy zaledwie wczoraj opublikowali nowy zwiastun gry. Jakie wrażenia? Animacje twarzy są brzydkie (przynajmniej u kobiet) i brakuje dobrej, klimatycznej muzyki, która trochę "podgrzałaby" atmosferę filmiku. W takim stanie, jaki jest, wydaje się on nudny i nie przyciąga uwagi. Ale warto przekonać się o tym samemu, więc zapraszam do oglądania!

Komentarze

0
·
Marne jak cholera. Gówniany trailer, a do tego niemieckie napisy.
0
·
Niby walka, ale dramaturgi wogóle nie czułem najlepszy w tym filmiku był śmiech licza pod koniec.
0
Gość_bag* ·
No właśnie chyba cholernie nie spójny,,, stoi trójka wielkich bohaterów, ale miasto jak z "I am the legend" później armia nieprzyjaciela, a tutaj nadal jakby tylko garstka obrońców, dynamika kiepsko i cos mi jeszcze strasznie nie pasuije, ale nie jestem w stanie powiedzieć co...
Jedna rzecz na pewno na plus - animacja włosów - miód jak za czasów trailerla bodajże Final Fantasy VII...
0
·
Taki statyczny, ale ile można oglądać epickich bitem, przecież oblężenie to nie ciągła bieganina, więc można uznać to za nieco realizmu. Tak czy owak, czekam na premierę, by się przekonać czy duch NWN został zachowany z wszystkimi testami na spostrzegawczość, przeszukiwanie itp., czyli to, co mnie w tym tytule przed laty zachwyciło.
0
·
Szału nie ma i niestety (dla całej konkurencji) w tym roku istnieje tylko jedno MMO - TES Online
0
·
Jak dla mnie to nie DND. Ale pewnie już jestem stary. Mag wygląda jak wyciągnięty z dragon age, czary rzucane są od tak, to nie to samo. Podobał mi się tylko shadowdancer, fajne znikanie. No i jest motyw standardowej dndkowej drużyny, złodziej, mag, kapłan, wojak, więc to też na +.

Co do dynamiczności filmiku, to ciężko tu o czymś mówić jeśli idzie armia zombie.
Można było lepiej to zaplanować.
0
·
Smok - nieudana zżyna z "WoW: WotLK"
Główny brzydal w hełmie - nieudana zżyna z "DA 2"
Pozostałe postacie - nieudane zżyny ze wszystkiego, co było Y razy wcześniej. Jedynie z NwN to nie zżyna, a szkoda, bo może wtedy byłoby w tym coś z NwN.

Ani klimatu, ani polotu, ani to ładne, ani mądre, ani ciekawe. Nuda jak cholera. "Chodźcie, drodzy przyjaciele! Oferujemy kolejną taką samą, nie różniącą się niczym od wszystkich poprzednich rąbankę, w której chodzi o nic! Bezpostaciowe miasto, które jest areną rozgrywki nie wiadomo dlaczego, ale przecież kogóż to obchodzi? Haha, oczywiście! Wszak chodzi o to, by rzucać kule ognia i szarżować z bara na zombiaki!"

-_-

A jeśli chodzi o trailer sam w sobie, to polecałbym komuś obejrzeć prehistoryczne trailery "Warhammera Online". Bicie na głowę i dupę jednocześnie, we wszystkich aspektach.
0
·
@Lionel

Mi nie chodziło o bieganie z mieczem jakby im się portki paliły. Ja odebrałem przekaz jakoby twórcy chcieli pokazać jak to wielcy obrońcy NWN w rozpaczliwej sytuacji stawiają czoła niebezpieczeństwu... no właśnie gdzie ta rozpaczliwa sytuacja? Twarze starają się oddać strach tyle, że jakoś pokracznie. Muzyka też mi jakoś nie pomaga do tego przekonać. O dziwo to właśnie umarlaki dla mnie wypadły o niebo lepiej chociaż nad smokiem mogliby bardziej popracować (ale w tej kwestii zawsze się czepiam - poprostu kocham te zwierzęta). No i rzecz, która mnie ogólnie trapi ostatnio w fantasy... dlaczego nieumarli? Zawsze na końcu to źli są nieumarli. Aż taki brak pomysłów? Demony, jaszczury, wilkołaki, zmiennokształtni, a nawet wampiry to strajkują czy co? A czy np. nie szło wymyślić jakiejś politycznej rozgrywki z barbarzyńcami, elfami, krasnoludami, mrocznymi elfami, ale bez żadnych ukrytych postaci z wyżej wymienionych "złych ras" co sterują poczynaniami "głupiej" pomniejszej rasy? Tylko czysta polityka, nierozwiązana spraw pradziadków, jakaś wyższa potrzeba np. szukanie nowych terenów z powodu niewystarczającej ilości zasobów (główna przyczyna wojen w prawdziwym świecie). Szczerze to nie wiem za co oni płacą tym scenarzystom, chyba że to ja za dużo wymagam.
0
·
A mnie się podoba. Wyglądowo, bo niestety o czymkolwiek innym trudno tutaj mówić

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...