Konwenty

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym portal GameExe.pl objął patronatem medialnym konwent Avangarda 6. Jak sama nazwa wskazuje, to już 6 odsłona warszawskiej imprezy, która planuje zebrać w tym roku w jednym miejscu blisko 1500 osób! Więcej informacji znaleźć możecie na oficjalnej stronie Avangardy.

avangarda 6

Organizatorzy konwentu przypominają dziś, że propozycje programowe można zgłaszać jeszcze tylko do 18 czerwca.

Kolejne newsy wkrótce!

Konwenty

Na 12 czerwca, a więc już za 4 dni, zaplanowano kolejne spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen z Wielkopolski.

star wars, wielkopolski fanklub star wars

Start w samo południe pod pomnikiem wieszcza Adama Mickiewicza na placu (także jego imienia) w Poznaniu. Po zbiórce uczestnicy udadzą się do pubu Academic na ulicy Taczaka, lub tuż obok do ogródka pubu Corner.

Program tym razem ubogi, ale znalazło się miejsce na:

  • The Force Unsleashed na PC – dyskusja,
  • Legacy: Extremes – wielkie zaskoczenie?
  • Za parę dni DFy,
  • Gwiezdne Wojny wokół nas – czy widzisz SW obok siebie każdego dnia?
  • Wielkopolska Liga Konkursowa – rozpoczęcie trzeciego sezonu konkursu-niespodzianki

Organizatorzy udostępnili także mapkę dla wszystkich, którzy mogą mieć problem z dotarciem na miejsce spotkania.

Konwenty

Łódzki Fanklub Star Wars organizuje mistrzostwa miasta w Star Wars Miniatures.

Impreza rozpocznie się już 5 czerwca, podczas Portu Gier, w Łódzkim Domu Kultury przy ulicy R. Traugutta 18. Należy zarezerwować sobie więcej czasu – impreza trwać będzie cyklicznie przez kilka dni. Wstęp na Mistrzostwa Łodzi w Star Wars Miniatures jest darmowy.

Wpisowe dla zawodników wynosi 25 zł. Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na nagrody. Zapisy trwają w godzinach 10:00 – 11.00. Więcej informacji pod tym adresem. W rozszerzeniu newsa dojazd na miejsce, instrukcja wypełniania kartek ze składami oraz oczywiście spis potrzebnych akcesoriów turniejowych.

łódzki fanklub star wars
Konwenty

Ważne informacje o Tornado 8

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa konwentu Tornado 8

W końcu przyszedł czas, by podać dokładniejsze informacje na temat spraw organizacyjnych Tornado. Organizatorzy konwentu ustalili wysokość akredytacji, podali różne informacje na temat noclegów i wyżywienia, a jakby tego było mało, impreza zyskała nowego sponsora. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Konwenty

Organizatorzy Tornado 8 w ostatnim czasie poinformowali o wielu różnych rzeczach. Po pierwsze, przygotowany został nowy, lepszy layout strony. Po drugie, zgłaszanie punktów programu trwa do 31 maja i należy dokonywać tego przez formularz. Po trzecie, nawiązana została współpraca z OldTown – za posiadanie identyfikatora OT z zeszłego roku przysługuje 5 zł zniżka na Tornado, zaś przy okazji tegorocznego OldTown, jeśli ktoś przyjedzie z identyfikatorem z Tornado, również otrzyma zniżkę 5 zł. Zacznie więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie Tornado 8!

Konwenty

Kreskon 2010

Dodał: , · Komentarzy: 0
kreskon 2010

Klub fantastyki Szept Wschodu z Tomaszowa Lubelskiego już po raz piąty zaprasza wszystkich fanów fantastyki na konwent Kreskon, który odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia, w Zespole Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Wyspiańskiego 8.

Połączona tematyka obejmuje: apokalipsę, postapokalipsę oraz alternatywę. Przewidziano cały szereg prelekcji, prezentacji, projekcji oraz oczywiście blok dyskusyjny i konkursy o tematyce ogólnofantastycznej.

Organizatorzy uruchomili już oficjalne forum konwentu, które jest dostępne pod tym adresem. Tam też znajdziecie szczegóły konkursu na plakat promujący piątą edycję konwentu. Tematyka plakatu jest identyczna z tą, którą obejmuje konwent, czyli apokalipsa, postapokalipsa i alternatywa. Autorz najciekawszych projektów mogą spodziewać się nagród rzeczowych oraz darmowych wejściówek, zaś najlepszy plakat zostanie wykorzystany w akcji promocyjnej imprezy. Konkurs potrwa do 1 czerwca 2010 r.

Wkrótce także zostanie uruchomiona strona Kreskonu 2010.

Konwenty

Blizzcon ogłoszony

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli w napięciu oczekiwaliście kolejnego Blizzconu, to... jeszcze trochę poczekacie. Na szczęście wiemy już, ile to "trochę" wynosi – ta niezwykle ważna i atrakcyjna dla graczy impreza odbędzie się na przestrzeni 22 i 23 października bieżącego roku.

blizzcon, blizzard
Konwenty
star wars, zdjęcie, osoba, norbert weisser

Gorzowscy fani Gwiezdnych Wojen mają powody do zadowolenia – oto nadchodzi jubileuszowe, 50-te spotkanie Gorzowskich Fanów Star Wars.

Start w sobotę, 1 maja 2010 roku, o godzinie 12:00. Wtedy właśnie rozpocznie się happening na placu katedralnym w Gorzowie Wielkopolskim, po którym uczestnicy udadzą się do ART Caffe – Teatralka (teatr im. Juliusza Osterwy).

W kawiarni mamy poznać szczegóły dotyczące funkcjonowania fanklubu, wraz ze wspominkami z poprzednich spotkań. Znajdzie się miejsce także na quizy i zabawy – oczywiście powiązane ze Star Wars.

Przerwa obiadowa została wyznaczona na godzinę 17.00, a pod wieczór organizatorzy zapraszają do klubu. Wszelkie pytania należy kierować na adres mailowy: Snop5@op.pl.

Konwenty

Gunfan zaprasza na 68. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars, które odbędzie się 20 marca.

slaski fanklub star wars, star wars, konwenty

Przewidziano dotychczasowe punkty programu z poprzednich spotkań, nie zabraknie także kwestii organizacyjnych fanklubu oraz relacji z Coolkonu, jeśli tylko znajdzie się osoba, która na owym konwencie była.

Start 20 marca o godzinie 13.00 w pizzeri "Pod Starym Drzewem", ul. 3 Maja 38 w Katowicach.

Wczytywanie...