dziki_lad

Pyrkon 2014 – znamy już program!

1 minuta czytania

Dzień, na który pewnie wszyscy zapaleni konwentowicze czekali wreszcie nadszedł – organizatorzy Pyrkonu ogłosili program na tegoroczną edycję poznańskiej imprezy! A w nim mnóstwo zaskoczeń i atrakcji podsycających konwentowy głód. Czego możemy się spodziewać w tym roku?

pyrkon

Oczywiście pewnie jedną z większych atrakcji będą spotkania z gośćmi zagranicznymi, a wśród nich chociażby Tad Williams (czyli ten, który zainspirował Martina do napisania "Pieśni lodu i ognia"), Sandy Petersen (czyli ten, który przełożył opowieści Lovecrafta na system RPG i stworzył system "Zew Cthulhu"), Cameron Stewart (czyli ten, który współtworzył "Catwoman") i Olga Gromyko. Nie zabraknie też polskich pisarzy, których lista jest dłuższa niż niejedno kazanie naszego naczelnego. Pełno będzie również atrakcji dla fanów komiksu. Ale już bez zbędnego przedłużania – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. I jak wasze konwentowe apetyty? Zaostrzone?

Komentarze

0
·
Kurcze aż nie wiem, którego dnia się pojawić.
0
·
Może wpadnę na którąś z prelekcji w sali Komiks, ale tego jeszcze nie wiem
0
·
Jezusmaria znowu panel o jutuberach Co to w ogóle robi na tym konwencie

Mam też nadzieję, że jakość nagłośnienia na koncertach będzie lepsza niż w zeszłym roku bo nie dało się słuchać.

A poza tym to jestem na pyrkon napalony bardzo jak co roku
0
·
Nie wiem, czy to zauważyliście, ale na Pyrkonie będzie Jakub "Dem" Dębski I to właśnie na panelu dla youtube'rów, więc pewnie będzie zapchany pryszczatymi gimnazjalistami, którzy chcą nagrywać gry i być sławni na "jutiubie".
0
·
Nie znam typa;p

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...