Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Dodatki do "Gwinta" zaczynają nam się mnożyć, zaś najnowsze rozszerzenie zostało oddane w ręce graczy. Zgodnie z nazwą, Pan Lusterko postanowił zamieszać nam w kartach, oferując całkiem interesujące nowości , w tym jednostki frakcyjne, których moc i wygląd zmienia się podczas kolejnych rund.

gwint

CD Projekt nie czekało długo, by wypuścić kolejne rozszerzenie do "Gwinta". Wzorem poprzednich dodatków, całkowicie za darmo oddano w ręce graczy ponad 70 nowych kart, w tym specjalne jednostki frakcyjne, które ewoluują podczas rozgrywki, oferując w każdej partii nie tylko inne właściwości, ale także odmienny wygląd. Twórcy przygotowali też nowe mechaniki, jak chociażby Zasłona, co powstrzyma wroga przed wykorzystaniem krwawienia mimo tarczy czy pancerza.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint doczeka się kolejnego dodatku

Dodał: , · Komentarzy: 0

CD Projekt RED nie ustaje w dalszym rozwoju swojej karcianki, czego efektem jest to, że pod koniec miesiąca fani “Gwinta” otrzymają kolejny dodatek, w którym główną rolę będzie odgrywał enigmatycznym Pan Lusterko. Rozszerzenie będzie w pełni darmowe i trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy już 30 czerwca.

gwint,pan lusterko

Oprócz pakietu 70 nowych kart, do rozgrywki zostanie dodanych szereg nowych mechanik jak aktywnie zmieniające się karty legend, umiejętność rozdarcia (na końcu sojuszniczej rundy zadaje jednostce obrażenia równej jej sile, potem status jest usuwany), oddania (wzmacnianie umiejętności karty, pod warunkiem że talia składa się tylko z przedstawicieli jednej frakcji) czy zasłony (osłania jednostkę przed negatywnymi statusami lub uniemożliwia jej otrzymanie pozytywnych statusów).

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Choć moda na gatunek karcianek już dawno przeminęła, nie znaczy to, że CD Projekt RED zamierza porzucić rozwój “Gwinta” lub ograniczyć się tylko do kosmetycznych aktualizacji. Wprost przeciwnie, tytuł ostatnio zadebiutował na Androidzie, a całkiem niedawno do gry wprowadzono sporo nowości, między innymi zmodyfikowano system postępów i znacząco rozwinięto aspekt fabularny.

gwint,podróż,journey

Do produkcji zawitał Geralt z Rivii, więc gracz na początku każdego tygodnia otrzymuje specjalne zlecenia, które łączą się z nowymi perypetiami, jakie spotkały wiedźmina i jego najlepszego przyjaciela – Jaskra. Każde wykonane zadanie (lub wygranie dowolnego pojedynku – klasycznego bądź rankingowego) pozwoli nam awansować na kolejne poziomy doświadczenia (maksymalnie na 100-tny), a każdy progres owocuje specjalnymi nagrodami oraz wyjątkowymi przedmiotami kosmetycznymi.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint debiutuje na Androidzie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niektórzy mówią, że nastąpiło to trochę za późno, ale od dzisiaj możemy pobawić się w wiedźmińską karciankę na telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android. Tym samym do pojedynków staną posiadacze wersji na Androida, iOS oraz PC. Z okazji premiery przygotowano specjalny bonus.

gwint

Od dzisiaj możemy zagrać w "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" także na telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android. Co ważniejsze, za tytuł ten nie zapłacimy ani złotówki, jak też trafią do nas specjalny awatar – o ile wcześniej zapisaliśmy się do wstępnej rejestracji za pośrednictwem Google Play. Funkcja cross-play sprawi, że w szranki staną zawodnicy ze wszystkich platform. Czy wasz sprzęt nada się do gry?

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Zakochani grają w Gwinta

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzień świętego Walentego to doskonała okazja do nowej aktualizacji, która pozwoli nam wykonać wyzwania dla jednej z trzech pięknych pań, jak też da nam okazję do wydania zarobionych pieniędzy na nowe ozdobniki związane z obchodzonym dzisiaj świętem.

gwint

Gra ponownie nawiązuje do perypetii niejakiego Geralta, który co prawda twierdził, że kocha tylko jedną, ale na kobiece piękno wcale nie pozostawał obojętny. Także i my nie możemy przejść obok nowego wyzwania, które pojawi się zaraz po zalogowaniu do "Gwint: Wiedźmińska gra karciana". Rozpoczyna się niewinnie, bowiem wystarczy rozegrać premiowane doświadczeniem partie, jednak w kolejnych etapach stopień trudności rośnie.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint na Androida już w marcu

Dodał: , · Komentarzy: 0

CD Projekt Red po ostatnich niepowodzeniach rusza z kontratakiem. Niedawno "Wojna krwi" trafiła na konsolę Nintendo Switch, zaś teraz przyszła pora na "Gwinta", który spróbuje przekonać do siebie użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android.

gwint

Wiedźmińska karcianka ma już za sobą udaną premierę na małych ekranach telefonów, ale do tej pory mogli w nią zagrać szczęśliwi posiadacze systemu operacyjnego iOS. W marcu całkowicie za darmo dołączą do nich ci, którzy korzystają z Androida. CD Projekt Red oferuje opcję wstępnej rejestracji w sklepie Google Play, dzięki czemu możemy spodziewać się specjalnego prezentu.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Chociaż "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" powoli żegna się z konsolami, to CD Projekt zaskoczyło dzisiaj wypuszczeniem najnowszego dodatku, który pojawia się jako darmowa aktualizacja. Tym razem wśród kart pojawi się nieco orientalna nuta, bowiem zawitają do nas kupcy z Ofiru.

gwent

Trochę mało mamy tych dodatków do "Gwinta". Ledwie zdążyliśmy zapoznać się z polityką Radowida, a tu nagle pojawiają się Ofirczycy i próbują naprawić to, na czyli poległy wampiry, przestępcy oraz Redańczycy. Chociaż nowości jest tu całkiem sporo, to po raz pierwszy rozszerzenie nie pojawi się na konsolach, dobitnie pokazując, że CD Projekt zmusza fanów do rozgrywania partyjek na pozostałych platformach.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Jeśli zastanawiacie się nad kondycją wiedźmińskiej karcianki, to z pewnością zasmuci was fakt, że "Gwint" przestanie wspierać wersje konsolowe. Twórcy chcą skupić się na najpopularniejszych platformach, obiecując nam możliwość przeniesienia postępów za pomocą GOG.com.

gwint

Z przykrością patrzy się na kolejne próby przyciągnięcia do "Gwinta" nowych graczy. Kolejne dodatki, nagrody za codzienne logowanie czy też obniżki na pył meteorytowy to działania, która nie przynoszą pożądanych skutków. Wkrótce będzie jeszcze trudniej o znalezienie godnego przeciwnika do walki przez sieć, bowiem rodzina gry skurczy się o właścicieli konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Skąd taka decyzja?

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

W Gwinta zagramy na komórce z iOS

Dodał: , · Komentarzy: 2

O "Gwincie" trudno ostatnimi czasy zapomnieć, zaś twórcy tej karcianki atakują kolejną platformę. Tym razem w szranki będą mogli stanąć użytkownicy telefonów komórkowych z systemem iOS, zaś w pierwszym kwartale przyszłego roku dołączą do nich posiadacze Androida.

gwent

Póki co pobawią się tylko posiadacze modeli wyposażonych w iOS, czyli iPhone i iPad, ale w planach jest udostępnienie tytułu także dla tych, którzy posiadają model z systemem Android. Niezmienny pozostaje fakt, iż "Gwint" pozostaje grą darmową, zaś wszyscy nowi gracze mogą liczyć na powitalny prezent, dzięki któremu rozbudują swoją talię o cenne karty oraz zasmakują Areny Pana Lusterko.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwentsday w każdą środę

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno rozpoczął się Sezon Kota, jak też otrzymaliśmy nowe rozszerzenie, podczas gdy na graczy "Gwinta" czeka kolejna niespodzianka. Tym razem będzie to bonus do zdobywanego doświadczenia, jednak skorzystamy z niego logując się w określonym dniu tygodnia.

gwent

Twórcy karcianki przygotowali dla nas Gwentsday, czyli dodatkowe 25% doświadczenia zdobywanego podczas gry. Premia będzie obowiązywała od północy do północy w każdą środę. To miły prezent dla tych, którzy logują się nieregularnie tylko po to, by rozegrać kilka partyjek. Co ważniejsze, ten dodatek będzie sumował się z innymi bonusami, czyli chociażby tymi, które są dostępne podczas Pojedynku Frakcji.

Wczytywanie...