Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint stracił oficjalne wsparcie

Dodał: , · Komentarzy: 1
gwint

Najnowsza aktualizacja do "Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej" jest zarazem ostatnim zestawem poprawek, jakie powstały pod egidą dotychczasowych twórców. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra będzie rozwijana wyłącznie pod okiem graczy. To nie oznacza pełnej dowolności, lecz stanowi początek powołanej do przestrzegania porządku Rady ds. Balansu. Co to oznacza w praktyce?

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwintfinity coraz bliżej

Dodał: , · Komentarzy: 0
gwint,gwent

CD Projekt Red już wcześniej postanowiło zrezygnować z oficjalnego wsparcia "Gwint: Wiedźmińskiej gry karcianej", jednak dla 30 osób, dotąd zajmujących się grą, oznacza to rozstanie z dotychczasowym projektem. Choć do zapowiadanego na przyszły rok "Gwintfinity" jeszcze daleko, to spółka nie zamierza czekać i zapowiada, że w grudniu dostaniemy ostatnią oficjalną aktualizację.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Koniec ze wsparciem Gwinta

Dodał: , · Komentarzy: 0
gwint

CD Projekt Red postanowiło na nowo zdefiniować swoje priorytety, wśród których zabraknie "Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej". To wcale nie oznacza śmierci wspomnianego tytułu, jednak sieciowe rozgrywki już wkrótce nie będą otrzymywać nowej zawartości, zaś nad już obecną bazą danych będzie czuwał minimalny zespół. Tym samym kończą się ambitne plany i spełnia czarna wizja tych, którzy w tegorocznym sezonie powtórek trybu Podróży upatrywali powolnego upadku gry.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Saovine w Gwincie dobiega końca

Dodał: , · Komentarzy: 0
saovine,gwint

Tylko godziny dzielą nas od zakończenia specjalnego wydarzenia w "Gwincie", jakim są obchody święta Saovine. Przygotowano fabularyzowaną historię, podczas której wraz z Geraltem i Jaskrem będziemy odkrywać tajemnice pewnego morderstwa, ale także wciąż możemy zbierać specjalne perły, dzięki którym odblokowujemy nagrody w ramach dedykowanego drzewka nagród. Niezdecydowani nadal mogą przymierzyć się do zakupu specjalnych przedmiotów w sklepie wewnątrz gry.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana
gwint

Powtórek w "Gwincie" ciąg dalszy, czyli twórcy karcianki zachęcają nas do tego, byśmy powrócili do trybu Podróży. Choć obecnie możemy odkrywać kolejne poziomy u boku sławnego Geralta i jego nie mniej dzielnego kompana Jaskra, to do tego zacnego grona dołączają kolejne osobistości. Mowa tutaj o Alzurze, Triss oraz Yennefer. Choć mogliśmy odkrywać nagrody już wcześniej, to dla osłody dorzucono kilka elementów kosmetycznych i zniesiono limit czasowy.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint z aktualizacją 10.6

Dodał: , · Komentarzy: 0
gwint,gwent

Kolejna aktualizacja do "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" to zwyczajowa porcja mniejszych lub większych poprawek zmieniających balans rozgrywki, jak też dostęp do nowych kart związanych z dwoma sławnymi czarodziejkami – Triss Merigold oraz Yennefer z Vengerbergu. Twórcy dodali także ostrzeżenie podczas zamówienia w sklepie, jak też odpowiedni komunikat podczas przełączania się między Podróżą w wersji podstawowej oraz Premium. Listę zmian znajdziecie w rozszerzeniu newsa.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana
gwint

Twórcy "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" przedstawiają nam kolejny artykuł dotyczący tworzenia karcianki w uniwersum Wiedźmina. Cykl rozpoczął się w zeszłym tygodniu od przedstawienia kwestii kosztu werbunku jednostek, podczas gdy tym razem przeczytamy więcej o samym balansie rozgrywki. Jak go osiągnąć? Czy gracze czekają na częste poprawki? Czy faktycznie jedna talia jest silniejsza od pozostałych? Autor próbuje znaleźć odpowiedzi na te pytania, przy okazji podając przykłady innych tytułów z tego gatunku czy też odwołując się do... filmów.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Nowa aktualizacja do Gwinta

Dodał: , · Komentarzy: 0
gwint

Dopiero co zakończyły się weekendowe zmagania graczy w ramach kolejnej rundy turnieju, podczas gdy od dzisiaj możemy cieszyć się z kolejnej aktualizacji do "Gwint: Wiedźmińska gra karciana". Największą atrakcją pozostanie przede wszystkim Rok Przeklętej Ropuchy, dzięki któremu wykorzystamy 21 nowych kart. Zyskamy okazję do odblokowania kolejnych etapów w nowym drzewku nagród, jak też powróci aż dziewięć drzewek sezonowych, w tym dwa wcześniej niedostępne.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana
gwint

Luty to miesiąc zakochanych, więc twórcy "Gwinta" nie zaskoczyli oznajmiając, że kolejnym bohaterem trybu Podróży będzie sławny bard Jaskier. Bohater Geralta dołącza się do swojego druha, Alzura, Regisa, Triss, Yennefer oraz Aretuzy, stając się częścią planowanych powtórzeń dla tych, którzy z jakiegoś powodu przegapili lub nie zdążyli zdobyć wszystkich nagród. Te ostatnie to oczywiście dodatkowe stroje, awatary, ramki, punkty nagród oraz karty. Historię sławnego barda usłyszymy z ust równie znanego Dijkstry. Czeka na nas 100 poziomów, choć znów ten Premium będziemy musieli wykupić za prawdziwe pieniądze.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana
gwint,gwent,gwent: the witcher card game

Po dopiero co zakończonym starciu mistrzów poznaliśmy plany twórców "Gwinta" na 2022 rok. Choć nie zabraknie nowości, w tym dodawanych cyklicznie nowych kart, to jednak możemy się spodziewać powtórki z poprzednich Podróży, o które prosili podobno sami gracze. Wygląda więc na to, że jeśli nie zdobyliśmy wszystkich nowych skinów dla dowódców oraz wciąż mamy kilka czekających na odkrycie osiągnięć, to już od maja będziemy mogli nadrobić wszelkie zaległości. Dotyczyć to będzie nie tylko już ujawnionych postaci, czyli Geralta, Triss, Yennefer, Ciri, Aretuzy, Regisa oraz Alzura, ale także wciąż niepoznanego bohatera.

Wczytywanie...