Saovine w Gwincie dobiega końca

1 minuta czytania

saovine,gwint

Tylko godziny dzielą nas od zakończenia specjalnego wydarzenia w "Gwincie", jakim są obchody święta Saovine. Przygotowano fabularyzowaną historię, podczas której wraz z Geraltem i Jaskrem będziemy odkrywać tajemnice pewnego morderstwa, ale także wciąż możemy zbierać specjalne perły, dzięki którym odblokowujemy nagrody w ramach dedykowanego drzewka nagród. Niezdecydowani nadal mogą przymierzyć się do zakupu specjalnych przedmiotów w sklepie wewnątrz gry.

Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku, także i tym razem pod koniec listopada rozpoczęły się obchody Saovine, które doskonale wpisało się w okres poprzedzający 1 listopada. Tym razem motywem przewodnim był Katakan, który w swojej odmienionej formie trafił jako rewers do odblokowania w Księdze Nagród.

saovine,gwint

Perły dostajemy także za codzienne logowanie się do gry, więc nawet jeśli nie pasują nam ostatnie aktualizacje, dość mocno promujące Królestwa Północy, to wystarczyło regularnie odwiedzać "Gwinta" i próbować swoich sił w sieciowym starciach. Należy się pośpieszyć, bowiem Saovine kończy się już jutro i ustąpi miejsca kolejnym tego typu ograniczonym czasowo wydarzeniom.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...