Znów w swoją podróż wyruszają Triss, Alzur i Yennefer

1 minuta czytania

gwint

Powtórek w "Gwincie" ciąg dalszy, czyli twórcy karcianki zachęcają nas do tego, byśmy powrócili do trybu Podróży. Choć obecnie możemy odkrywać kolejne poziomy u boku sławnego Geralta i jego nie mniej dzielnego kompana Jaskra, to do tego zacnego grona dołączają kolejne osobistości. Mowa tutaj o Alzurze, Triss oraz Yennefer. Choć mogliśmy odkrywać nagrody już wcześniej, to dla osłody dorzucono kilka elementów kosmetycznych i zniesiono limit czasowy.

Tryb Podróży w "Gwincie" oferował nam możliwość śledzenia specjalnie przygotowanej fabuły, ukazywanej graczy raz w tygodniu. By dodatkowo zachęcić do wysiłku, wprowadzono ograniczenie czasowe, jednak spóźnialscy lub mniej aktywni gracze mogli nie dotrzeć do magicznej bariery setnego poziomu i tego, co można jeszcze było zdobyć dzięki uważnemu śledzeniu kontraktów.

gwint

Nic straconego, bowiem ten tryb odpowiednio dla Alzura, Triss i Yennefer ponownie jest dostępny i do tego zniesiono ograniczenie czasu, dzięki czemu na spokojnie można odkrywać kolejne nagrody i próbować zdobyć wszelkie kosmetyczne dodatki. Tych ostatnich jest więcej od czasu, gdy ten tryb dopiero wchodził do gry, dzięki czemu nawet weterani będą mieć okazję do tego, by osiągać kolejne poziomy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...