Halloween i NekroWeekend z GameExe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
No to dajesz Ati, ja już tam swoje dopisałem
Ati,
Podobno Obecność to spoko horror. Ja uwielbiam szczególnie gotycką grozę i zombie Ale to mi podsuwa pewien pomysł...

[Dodano po 4 minutach]

Prosz: Moje top 5 horrorów (czy najŚmieszniejsze czy najStraszniejsze czy najbardziej absurdalne - wasza brocha)
krzyslewy,
Ja filmy o egzorcyzmach, ewentualnie jeszcze nawiedzonych domach wielbię najbardziej Może dlatego, że nie bardzo wierzę w psycholi.
Lionel,
"Obecność" też była obecna (!) na Nocy Grozy i też mnie nie przekonała. W ogóle filmy o egzorcyzmach mnie jakoś nie kręcą. Wolę jednak masakrowanie ciał przez psycholi.
krzyslewy,
Warto jednak przypominać o starych artykułach. Właśnie zainteresowałem się filmem "Nie bój się ciemności", jednym z niewielu w tym zestawieniu, który otrzymał całkiem wysoką ocenę Od siebie dodam, że polecam "Obecność", świetny, trzymający w napięciu horror oparty na faktach
Lionel,
A kto, prócz mnie, jeszcze dziś wieczór wybiera się na cmentarz, by budzić zmarłych?
Magia tego okresu jest nieziemska.
Wiktul,

ge, halloween

Wybiła godzina

Już noc się zaczyna

Już dynie wycięte

Już koty zarżnięte

Już gulasz na stole

I oczy w rosole

Już krzyczeć się chce

- Halloween z GE!

Jak zawsze w te szczególnie straszne dni, GE wyciąga pomocną, lekką zgniłą, zimną, liszajowatą rękę do wszystkich, którzy chcą na moment wyrwać się z cmentarnego maratonu. Aby było jak trzeba – i śmiesznie, i strasznie – przygotowaliśmy dla Was kilka prostych atrakcji, które wyłazić będą z otchłani redakcji przez cały nadchodzący NekroWeekend. Zapraszamy!

Jeśli w najbliższym czasie serca staną Wam z przemęczenia lub przerażenia, będziemy wiedzieli, jak zrobić z nich użytek. Na początek kilka artykułów o potwornościach erpegowego świata, następnie konkurs w sam raz dla domorosłych nekromantów. W Halloween chodzi głównie o dobre przebranie, przebierać możecie się więc też na naszym forum, gdzie wybieramy najbardziej przerażająco-odrażające awatary. Będą też wywiady, mówienie o horrorze, nawet playlisty specjalnie dla tych, którzy teraz lub później będą chcieli przysiąść do sesji RPG i potrzebują czegoś do podkreślenia nastroju grozy. Zaglądajcie więc do naszego wesołego grobowca od dzisiaj do niedzieli, bo w różnych konfiguracjach pojawią się:

ge, halloween

a może i więcej. Dodatkowo, ponieważ najbliższe dni to przede wszystkim święto pamięci, nie chcemy, by nasze wcześniejsze (po)twory zginęły w pomroce zapomnienia. Dla wszystkich, którzy już nie pamiętają albo już nie wiedzą, przypominamy nasze artykuły i felietony:

Wczytywanie...