droga_miecza

„Honest Hearts” – zwiastun

2 minuty czytania

honest hearts, dlc, fallout: new vegas

„Zostałem ochrzczony dwukrotnie. Najpierw w wodzie, a następnie w ogniu.”

Kolejny dodatek do „Fallout: New Vegas” zmierza coraz szybciej na nasze dyski twarde. No dobra, ze słówkiem „nasze” odrobinę się zagalopowałem, przepraszam. W końcu w Polsce dzieło Obsidian Entertainment wspiera Cenega, a ona zawsze traktowała tę legendarną serię oraz jej wiernych fanów jak niechcianego i głupiego bękarta, w którego nie warto inwestować większej kasy. Co jest dziwne, gdyż wydaję mi się, że wszystkie odsłony postapokaliptycznej sagi sprzedawały się nad Wisłą wręcz wyśmienicie.

Ostatnie DLC przybyło do nas z dwumiesięcznym opóźnieniem, nie zostało w żaden sposób zlokalizowane i nie uświadczyliśmy żadnej, nawet najmniejszej, reklamy tego tytułu (prawdę powiedziawszy sam dowiedziałem się o premierze przez kompletny przypadek). Choć tutaj muszę przyznać rację naszemu dystrybutorowi, że faktycznie nie było czego promować. Nightmaster z zaprzyjaźnionego Trzynastego Schronu strasznie kręcił nosem na ten dodatek, a zdanie „jeśli tylko zakupiliście ten dodatek to Wasza forsa faktycznie jest martwa” i finalna ocena (4-/10) mówią chyba same za siebie.

Czy dodatek „Honest Hearts” okaże się kolejną porażką, a może będzie w końcu rozszerzeniem, na które zasługuje wspaniały „Fallout: New Vegas”? Pożyjemy, zobaczymy. Tym niemniej, pierwszy zwiastun zapowiada naprawdę smakowitą i klimatyczną przygodę.

„Wyprawa do dziewiczego pustkowia, znajdującego się na terenie Parku Narodowego Zion, kończy się fatalnie, gdy karawana kuriera zostaje zaatakowana przez bandę plemiennych najeźdźców. Nasz bohater, starający się znaleźć drogę powrotną do Mojave, będzie zmuszony do uwikłania się w wojnę plemienną, a także konflikt pomiędzy misjonarzami z Nowego Kanaanu i tajemniczym Popielcem. Od decyzji, jakie podejmie w „Honest Hearts”, zależeć będzie los Zionu.”

Światowa premiera została wyznaczona na 17 maja. W Polsce? Bóg jeden raczy wiedzieć. Obstawiałbym datę wydania zestawu „Game of the Year Edition”.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...