Atrybuty

1 minuta czytania

Siła

atrybuty

Siła jest miarą możliwości twojego ciała. Wpływa na to, jak duży ciężar jesteś w stanie unieść, siłę twoich ataków wręcz oraz efektywność, z jaką korzystasz z wielu broni.

Percepcja

atrybuty

Wysoka Percepcja daje premię do umiejętności „Materiały wybuchowe”, „Otwieranie zamków” i „Broń energetyczna”. Określa również, kiedy na kompasie pojawiają się czerwone symbole oznaczające wrogów.

Wytrzymałość

atrybuty

Wytrzymałość to inaczej ogólnie rozumiana kondycja fizyczna. Wysoki poziom tej cechy daje premię do Punktów Wytrzymałości, odporności na czynniki środowiskowe oraz umiejętności „Przetrwanie” i „Walka wręcz”.

Charyzma

atrybuty

Wysoki poziom Charyzmy poprawi nastawienie innych wobec twojej postaci i pozwoli na otrzymywanie premii do umiejętności „Handel” oraz „Retoryka”.

Inteligencja

atrybuty

Inteligencja wpływa na następujące umiejętności: „Nauki ścisłe”, „Naprawa” oraz „Medycyna”. Im wyższa jest twoja Inteligencja, tym więcej Punktów Umiejętności otrzymujesz wraz z awansem na wyższy poziom.

Zwinność

atrybuty

Zwinność wpływa na umiejętności „Broń palna” i „Skradanie się” oraz na liczbę Punktów Akcji dostępnych w systemie V.A.T.S.

Szczęście

atrybuty

Zwiększenie poziomu Szczęścia wpłynie odrobinę na wszystkie twoje umiejętności. Większa wartość dla tej cechy umożliwia częstsze trafienia krytyczne, zadane każdą bronią, jaką posiadasz.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...