„Fallout: New Vegas” – premiera

Informacja prasowa

fallout: new vegas

Cenega, oficjalny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że Fallout New Vegas, nowa część legendarnej serii RPG, trafiła dziś do sklepów na terenie kraju równocześnie z europejską premierą! Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej na PC oraz w angielskiej wersji językowej na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Fallout: New Vegas, kolejna po Falloucie 3 część uwielbianej serii, przenosi akcję do tytułowego Vegas. Odkryj miasto marzycieli i desperatów, podzielone przez zwalczające się frakcje, które rywalizują o wpływy w oazie pośród pustyni. To miejsce, gdzie odpowiednia osoba, z odpowiednią spluwą może wywalczyć sobie pozycję. Zdecyduj, po której staniesz stronie w nadchodzącej wojnie, lub postaw wszystko na jedną kartę i rozbij bank w przygodzie stanowiącej kontynuację Fallout 3, gry roku 2008.

Polska prasa już doskonale przyjęła najnowszą część Fallouta. Średnia ocen z pierwszych recenzji polskich mediów wynosi 86%! Fallout: New Vegas to także najbardziej oczekiwana gra roku 2010 według serwisu IGN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...