Dzień Sądu #6

2 minuty czytania

Długo, oj, długo trwała przerwa od ostatniego Sądnego Dnia, który zgotowaliśmy Wam wspólnie z przyjaciółmi od apokalipsy we wszystkich wydaniach – Trzynastym Schronem. Minął ponad rok, odkąd ostatnia wspólnie zrzucona bomba eksplodowała na obu portalach megatonami artykułów, łączącymi wszystkie atomy fantastyki i postapo, jakie tylko krążą po obu portalach. Jednak nic straconego! Nie smućcie się, gdyż dzień zagłady jest bliski! A tak po prawdzie, to właśnie nastał. W bólach i trudach, wprost na Wasze głowy, Crossem do Dnia Sądu nr 6 - KABOOOOOOOoom!!!

dzień sądu, game exe, trzynasty schron

Nie będziemy owijać w bawełnę. Schronowi survivalowcy zmiażdżyli wszystko ilością przygotowanych tekstów, przygotujcie się więc na potężną dawkę radiacji w najwyższej jakości. Ze swej strony prezentujemy znacznie mniej liczne, lecz chyba wcale nie gorsze, recenzje, artykuły i opowiadania, w tym rozstrzygnięcie dwuportalowego konkursu survivalowo-fantastycznego. Jego szczęśliwym i w pełni zasłużonym zwycięzcą zostaje Bartosz M. z Warszawy, którego zwycięskie opowiadanie oddajemy w Wasze ręce, bo jest tego warte. Przypominamy też o tych tekstach, które korespondują z dodawanymi przez Schroniaków. Zapraszamy!

Materiały Trzynastego Schronu

POSTKULTURA >>> KSIĄŻKI

POSTKULTURA >>> FILMY

POSTKULTURA >>> SERIALE

Materiały GameExe

NEUROSHIMA:

RECENZJE FILMÓW

OPOWIADANIE KONKURSOWE

trzynasty schron, dzień sądugame exe, dzien sądu

Na długiej liście marnych płac za przygotowanie wspaniałych artykułów znajdują się: Adam, Bartosh, Cichutki Spec, Hassan', Jerzy, Lithium, Squonk, Tokar vel Zagłoba, Uqahs, Wiktul, Wrathu oraz Veron

Komentarze

0
·
Ja nie zdążyłem swej wersji "Motel Story" wysłać ;( takich konkursów więcej

Dodaj komentarz

Wczytywanie...