szczury_wroclawia_szpital
Dragon Age: Inkwizycja

Premiera Dragon Age: Inkwizycja przesunięta

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: wtorek, 22 lipca 2014

Niestety nie zagramy w "Dragon Age: Inkwizycja" w październiku. Premiera gry została przesunięta na 21 listopada, czyli 6 tygodni później. Musimy uzbroić się w jeszcze większą dawkę cierpliwości i czekać.

drużyna

Tłumaczenie wiadomości, która pojawiła się wraz z tą informacją, znajdziecie w rozwinięciu newsa.

"Piszę, by poinformować Was, że data premiery "Dragon Age: Inkwizycja" zmieniła się na 18 listopada w Ameryce Północnej oraz 21 listopada w Europie. Doceniamy ogromne wsparcie, jakie od Was otrzymaliśmy i dzięki któremu znaleźliśmy się w obecnym punkcie. Te kilka tygodni może wydawać się niedługim czasem, ale wiem, że sprawi to, iż gra, w którą zagracie, będzie jeszcze lepsza.

Kiedy rozpoczęliśmy prace nad "Dragon Age: Inkwizycja" prawie cztery lata temu, naszym celem było stworzenie najlepszej gry w historii. To był cel, który motywował wiele naszych decyzji: przejście do Frostbite, wprowadzenie wyboru rasy, ulepszenie kamery taktycznej, stworzenie drużyny, której relacje ewoluują wraz z podejmowanymi przez gracza decyzjami oraz, co najważniejsze, stworzenie epickiej historii, czerpiącej zarówno z wcześniejszych produkcji, jak i przenoszącej gracza w wiele nowych, ciekawych miejsc.

Jestem zaszczycony, że mogę być częścią zespołu, który ciężko pracuje, by przekraczać każdą ustanowioną poprzeczkę. Praca ta oznaczała ukończenie ogromnej ilości zawartości gry, naprawianie błędów i poprawianie ogólnego odbioru gry. Te ostatnie tygodnie to czas na szlifowanie naszego dzieła, byście byli jak najbardziej z niego zadowoleni. Pragniemy zapewnić Was, że stworzony przez nas otwarty świat jest tak ciekawy, jak to tylko możliwe. Wzmocniliśmy również emocjonalność świata na wybory waszego bohatera. Zapewniamy Was, że to, co otrzymacie, jest najlepszą produkcją, w jaką możecie zdecydować się zagrać na Waszych platformach."

Za: www.dragonage.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...