dziki_zachód

Żelazny Byk

1 minuta czytania

żelazny byk
Płeć Mężczyzna
Rasa Qunari
Klasa Wojownik
Specjalizacja Łupieżca
Romans Dostępny
Miejsce spotkania Żelaznego Byka można spotkać na Wybrzeżu Sztormów, o czym poinformuje nas przebywający w Azylu (po wykonaniu zadania "Nieustające zagrożenie") posłaniec Krema.

Qunari znani są w całym Thedas jako okrutne, rogate olbrzymy, które nadeszły z północy i niewiele brakowało, by udało im się podbić cały kontynent. Ci bezlitośni wyznawcy brutalnej filozofii swą wolę wcielają w życie za pośrednictwem szpiegów i tajnej policji Ben-Hassrath. Jeden z jej funkcjonariuszy po latach polowania na szpicli, buntowników i dezerterów w końcu się załamał. Aby nie stracić cennego agenta, zwierzchnicy wysłali go do Orlais, by obserwował i słał im raporty... Tak narodził się Żelazny Byk.

Szarżownicy Byka to dziś słynni najemnicy, bezgranicznie oddani swemu rosłemu przywódcy – wojownikowi qunari, który z równym entuzjazmem prowadzi ich do walki i tawerny. Żelazny Byk nadal wysyła raporty dla Ben-Hassrath, ale po latach spędzonych z dala od zasad qunari coraz częściej zadaje sobie pytanie, która z dwóch tożsamości jest mu bliższa. Niezależnie od tego, chętnie dołącza do Inkwizycji, by zarabiać zabijając demony.

żelazny byk żelazny byk żelazny byk
żelazny byk

Źródło: dragonage.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...