FAQ

4 minuty czytania

Czym jest Divinity II: Flames of Vengeance?

Divinity II: Flames of Vengeance jest kolejnym rozdziałem sagi Divinity oraz dodatkiem do Divinity II: Ego Draconis. To kontynuacja, a także dokończenie historii Smoczych Rycerzy.

Nie wiem niczego na temat Divinity II: Ego Draconis. Gdzie znajdę więcej informacji?

Odwiedź www.divinity2.com!

Znajdziesz tam tony informacji o Divinity II: Ego Draconis.

Nie posiadam gry Divinity II: Ego Draconis. Czy mimo to będę mógł zagrać w Divinity II: Flames of Vengeance?

Nie. Potrzebujesz Divinity II: Ego Draconis, aby zagrać w Divinity II: Flames of Vengeance.

Nigdy wcześniej nie grałem w żadną grę z serii Divinity. Czy muszę zagrać w poprzednie gry, aby zrozumieć fabułę?

Możesz zacząć od razu grać w Divinity II: Flames of Vengeance. Radzimy jednak zagrać najpierw w Divinity II: Ego Draconis. Nie ma potrzeby, aby grać w Divine Divinity albo Beyond Divinity, ale oczywiście pomoże to zrozumieć głębszy sens pewnych elementów fabuły.

Dlaczego gra nazywa się Flames of Vengeance (Płomienie Zemsty)?

Na końcu Divinity II: Ego Draconis smoczy rycerz znalazł się w kłopotliwej sytuacji, która spowodowała zamieszanie wśród graczy. W Divinity II: Flames of Vengeance masz okazję, aby się zemścić na tych, którzy postąpili wobec ciebie nieuczciwie – stąd ta nazwa.

Co oznacza, że silnik został ulepszony?

Silnik gry Divinity II: Ego Draconis został dość mocno dopracowany we wszystkich aspektach. Znacznie poprawiono grafikę i wydajność, dodano pełno nowych atrybutów rozgrywki, a także usunięto wiele błędów. Ogólnie znaczy to, że gra chodzi płynniej i wygląda lepiej. Kilka poprawek można zobaczyć na stronie. Najlepsze w tym jest to, że owe poprawki będą mieć wpływ na Divinity II: Ego Draconis. Jeśli więc zdecydujesz się stworzyć nową postać, będziesz mile zaskoczony.

Co jeszcze się zmieniło?

W sumie sporo. Przypatrywaliśmy się temu, co ludzie pisali na forach. Zwracaliśmy szczególną uwagę na to, co im się nie podoba i zaczęliśmy to naprawiać. Divinity II: Flames of Vengeance zawiera prawdopodobnie najlepszą rozgrywkę, jaką do tej pory stworzyliśmy.

Czy do Divinity II: Ego Draconis zostanie stworzony patch, zawierający wszystkie te ulepszenia, nawet jeśli nie kupię Divinity II: Flames of Vengeance?

Tak.

Czy mogę kontynuować grę moją postacią z Divinity II: Ego Draconis?

Tak. Możesz wgrać każdego save’a z Divinity II: Ego Draconis i kontynuować grę. Kiedy dotrzesz do końca Divinity II: Ego Draconis, fabuła będzie automatycznie kontynuowana, a twoja postać zachowa wszystkie statystyki, przedmioty i umiejętności.

Ale skasowałem już wszystkie save’y!

Nie ma problemu. Można zacząć grać w Divinity II: Flames of Vengeance od razu w menu głównym i stworzyć postać na 35 poziomie, z umiejętnościami i statystykami, jakimi tylko chcesz. Można również wybrać jedną ze standardowych postaci.

Jak duże jest to rozszerzenie?

Naprawdę duże. Dodaje około 20 godzin rozgrywki. Jeśli rozpoczniesz grę w Divinity II: Ego Draconis od początku, a potem zaczniesz grać w Divinity II: Flames of Vengeance, otrzymasz około 60 godzin świetnego RPG'a.

Na jakie platformy będzie wydane Divinity II: Flames of Vengeance?

Divinity II: Flames of Vengeance będzie wydane jako dodatek na PC. Jest dostępne dla graczy Xbox 360 (i graczy PC, którzy nie zakupili Divinity II: Ego Draconis) w Divinity II: The Dragon Knight Saga, który zawiera ulepszoną zawartość Divinity II: Ego Draconis, jak i zawartość Divinity II: Flames of Venegance.

Ile jest nowych questów?

Ponad 35, z których kilka daje od powiedź na pytanie: „co się stało z...?”. Dowiesz się, na przykład, co stało się z Derkiem i Daną – dwójką kochanków z Broken Valley, że spowodowało to takie cierpienie dla Carla Jacksona. Dowiesz się również, co stało się z Kevinem – gadającą świnią. Przekonasz się także, co stało się Bellegarowi, Zanadlorowi, Rhode, itd.

Gdzie w Rivellon dzieje się akcja Divinity II: Ego Draconis?

W okolicach Aleroth – miasta uzdrowicieli, ale również na planie Astralnym, gdzie zakończyła się gra Divinity II: Ego Draconis.

Divinity II: Ego Draconis zebrał dobre opinie za podłożone głosy. Czy tego samego można się spodziewać po Divinity II: Flames of Vengeance?

Zdecydowanie tak. Wszystkie dialogi są w pełni mówione i animowane. Zostały też napisane przez tego samego scenarzystę.

Czy muzykę ponownie stworzył Kirill Pokrovsky?

Tak. Prawdę powiedziawszy Kirill stworzył tak wiele muzyki dla Divinity II, że moglibyśmy prawdopodobnie zrobić trzy kolejne gry i nadal mieć w zapasie trochę utworów. Dlatego też opublikuje on ekskluzywnie kilka kawałków na naszej stronie.

Czy będą jeszcze jakieś gry z serii Divinity?

Tak, ale nie będziemy nic teraz o nich mówić. Zarejestruj się na naszych forach, gdzie jest dużo domysłów, a także pełno propozycji. Chociaż nie zawsze odpisujemy na wszystko, z powodu braku czasu. Jednak stale przyglądamy się temu.

Kiedy zostanie wydane Divinity II: Flames of Vengeance?

Niemiecka wersja Divinity II: Flames of Vengeance jest już dostępna w Niemczech (data wydania: 30 czerwca 2010). Pozostałe wersje zostaną wydane w listopadzie, razem z Divinity II: The Dragon Knight Saga.

Czym jest Divinity II: The Dragon Knight Saga?

Divinity II: The Dragon Knight Saga zawiera wszystkie pełne i ulepszone przygody z Divinity II: Ego Draconis, nową zawartość oraz poprawiony silnik, jak również Divinity II: Flames of Vengeance. Gra oferuje ponad 60 godzin rozgrywki oraz ponad 180 oryginalnych questów, które dają fantastyczne przeżycia. Zostanie wydana w Europie w listopadzie 2010 na PC i Xbox 360. Więcej szczegółów będzie znanych przed premierą.

Źródło: divinity2.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...