Kampania promocyjna Sarif Industries

1 minuta czytania

Każdy, kto śledzi najnowszą odsłonę serii Deus Ex powinien kojarzyć nazwę Sarif Industries. Jeśli jakimś cudem nie wiadomo, o co chodzi, to śpieszę z wyjaśnieniem. Jest to korporacja zajmująca się badaniami nad wszczepami bionicznymi oraz ich produkcją. Jest ona także pracodawcą głównego bohatera gry, Adama Jensena. Na oficjalnej stronie internetowej tej firmy pojawiła się reklama prezentująca wytwarzane przez nią wszczepy. Filmik załączam poniżej:

Interesująca forma promocji, w dodatku dobrze zrobiona. Ciekawi mnie, czy to jednorazowy wybryk, czy też możemy się spodziewać kolejnych reklam Sarif Intustries? Warto zauważyć, że nie jest to jedyna fikcyjna firma rekomendująca zmyślone towary. Innym świeżym przykładem jest chociażby seria reklam produktów Aperture Science, w zabawny promujących nadchodzący Portal 2. A co Wy, czytelnicy, sądzicie o takich reklamach? Perełki czy strata pieniędzy wydawcy?

Komentarze

0
·
Pomysł zacny i niewątpliwie intrygujący. Jestem za taką formą marketingu, w przeciwieństwie do bawienia się w "zapowiedzi zapowiedzi screena" czy wrzucenia kolejnego, nudnego zwiastuna, który skupia się na krwi i flakach

Dodaj komentarz

Wczytywanie...