GameExe View

Wraz z nadejściem wiosny w pełni – coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety, przyszło nam się rozstać z współtwórcą projektu Fantastyczne PremieryBattleAxeInn. Powodem rozłamu są inne zobowiązania, które pochłaniają dużo czasu i trzeba było podjąć gorzką decyzję. Jesteśmy wdzięczni Preacherowi za poświęcony czas, siły oraz głos, który dał początek do comiesięcznego podsumowania sceny premierowej cRPG.

yt, gameexevie, gev

Jednak nie jest to koniec czy jakiekolwiek zawieszenie projektu. O nie! Ekipa GameExe – w składzie: Wolvertino, Noire Panthere, Hrywi oraz Lionel, postanowili użyczyć swoich talentów, by kontynuować portalową, małą tradycję, racząc was dozą nowości na naszym kanale YT.

W majowym odcinku scenę zapełnią informacje na temat takich tytułów jak:

Hellraid

Hellraid w 2015

Dodał: , · Komentarzy: 1

Hellraid, jedna z ciekawszych polskich gier, za którą odpowiada studio Techland, niestety, nie ukaże się – tak jak planowano – w bieżącym roku. Premiera została przełożona na przyszły. Przesunięcie zostało spowodowane między innymi zmianą silnika oraz nowymi platformami docelowymi.

hellraid
Filmy fantastyczne

Filmowy "Assassin's Creed" ma reżysera

Dodał: , · Komentarzy: 0

To decyzja z rodzaju tych, które nie wiadomo, jak traktować. Reżyser nie jest znany, a przecież lepiej powierzyć losy produkcji w doświadczone ręce. Z drugiej strony, musiał się jakoś wykazać, skoro go wybrano, więc może okaże się wielkim talentem. Ocenę pozostawiam Wam – Ubisoft i New Regency stwierdziło, że Justin Kurzel będzie odpowiednią osobą do nakręcenia filmowego Assassin's Creed.

assassin's creed
Książki fantastyczne

"Imajica" w księgarniach od 16 maja

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

imajica

16 maja nakładem wydawnictwa MAG ukaże się kolejna książka z serii "Uczta Wyobraźni" – Imajica Clive'a Barkera, powieść dla wytrwałych czytelników, co ponad 900 stronicowe dzieła im niestraszne. I przerażające twarze spoglądające z okładki również.

Spod pióra Clive'a Barkera, mistrza opowieści, wyszła tym razem historia o micie, magii i zakazanej namiętności. "Imajica" to epopeja, która nie ma sobie równych: bogata koncepcyjnie, obsesyjnie szczegółowa w wykonaniu, z iście apokaliptycznym zakończeniem. Życie protagonisty powieści, hedonisty i genialnego fałszerza imieniem Gentle, wali się w gruzy po spotkaniu z Judith Odell, która nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki może mieć wpływ na losy mężczyzn, i Pie'o'Pahem, nieludzkim zabójcą pochodzącym z ukrytego wymiaru egzystencji.

Filmy fantastyczne

Obsada "Star Wars: Episode VII" znana!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Wreszcie poznaliśmy oficjalną obsadę siódmej części Gwiezdnych wojen. Film trafi do kin 18 grudnia 2015 roku, a już za kilka tygodni rozpoczną się do niego zdjęcia. Kogo zobaczymy w najważniejszych rolach? Na początek wszystkich zebranych aktorów możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. W dalszej części newsa znajdziecie ich nazwiska.

star wars
Książki fantastyczne

Informacja prasowa

droga królów

Dziś do sprzedaży nakładem wydawnictwa MAG trafiła Droga Królów Brandona Sandersona, liczące blisko 960 stron fantasy. To dopiero pierwszy tom cyklu "Archiwum Burzowego Świata", kolejne z pewnością także niedługo zagoszczą w księgarniach. Zapraszamy do przeczytania fragmentu książki.

Chirurg, zmuszony do porzucenia swej sztuki i zostania żołnierzem w najbardziej brutalnej wojnie od niepamiętnych czasów. Skrytobójca, morderca, który płacze, kiedy zabija. Oszust, młoda kobieta, skrywająca za płaszczem z kłamstw swoją prawdziwą naturę. Arcyksiążę, wojownik, owładnięty żądzą krwi. Świat może się zmienić. Ta czwórka jest kluczem do przyszłości. Jeden z nich może przynieść zbawienie. Drugi doprowadzi do zagłady.

Dungeons&Dragons

Nowe pozycje w DnDClassics

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wizards of the Coast dorzuca kolejne pozycje do oferty swojego internetowego sklepu z klasycznymi podręcznikami w formacie PDF. Jak też chwalą się "Czarodzieje z Wybrzeża", oferta sklepu w tym tygodniu powiększyła się o nowy tytuł, zaś w nadchodzącym tygodniu dołączą do niego kolejne.

wizards of the coast

WotC za pomocą DnDClassics wciąż polepsza nastroje wszystkich fanów starszych starszych publikacji, niedostępnych nigdzie poza aukcjami internetowymi. Wygląda jednak na to, że "Czarodzieje" zwietrzyli możliwość dodatkowego zarobku także na całkiem nowych publikacjach, stąd nie powinno nikogo dziwić dodanie do listy Dreams of the Red Wizards: Dead in Thay. Ta przygoda ma stanowić hołd dla standardowego podróżowania po lochach pełnych pułapek, a co więcej, odnosi się do historii powiązanej z Plagą Czarów i Rozdarciem.

Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart

"Cold, Cold Heart" na Game Exe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rabarbar... Mmm, moja miłość. Przedsmak lata, mój własny, prywatny symbol wiosny w pełni, udowadniający, że zima była, minęła i już nie wróci. Znaczy... że przyjdzie wtedy, kiedy będzie jej czas, nie wchodząc Pani Wiośnie w paradę. Jednakże wychodzi na to, że twórcy "Cold, Cold Heart" mają w poważaniu ćwierkające ptaszki, kwiatuszki i zielone listeczki, serwując nam solidną "zamrażarkę". Chociaż tyle dobrego, że nie za oknami, ale w Gotham City.

Czy warto zainteresować się tym DLC do "Batman: Arkham Origins"? Na to pytanie odpowiada Courun, któremu po pobycie w Skyrim niestraszne nawet największe mrozy. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

arkham origins, cold cold heart, okładka

Ale, ale, to nie wszystko, jeśli chodzi o temat Człowieka-Nietoperza... Chcecie wiedzieć więcej? Zerknijcie do rozwinięcia newsa.

Książki fantastyczne

Informacja prasowa

człowiek z wysokiego zamku

Człowiek z Wysokiego Zamku Philipa K. Dicka – klasyka SF – od dzisiaj dostępny jest w wersji audio. Czyta Grzegorz Pawlak. Polecamy!

„Nieszczęścia, jakie wyrządza wojna ludności miast, granicom i państwom, opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki, rodzajów broni, gospodarki i szyfrów… Dicka interesowało to, co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny, pokazał historię jako udrękę, pułapkę, niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie, wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy, że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania, na modlitwy, tęsknoty”. z przedmowy Macieja Parowskiego

Wczytywanie...