riese

"Almost Human", serial science fiction, anulowany

Niestety, mam złą wiadomość dla fanów Almost Human, serialu science fiction z Karlem Urbanem oraz Michaelem Ealy w rolach głównych. Produkcja FOX doczekała się pierwszego sezonu, liczącego trzynaście odcinków, a następnie została anulowana.

almost human

Od dawna można było podejrzewać, że w ramówce FOX nie znajdzie się dla niej miejsca, aż wreszcie otrzymaliśmy wiadomość o anulowaniu serialu. Drugiego sezonu więc nie będzie. Decyzja może budzić zaskoczenie, ponieważ produkcja osiągała lepsze wyniki niż mieszany coraz bardziej z błotem "The Following", a który otrzymał zamówienie na trzecią serię.

almost human

FOX argumentuje jednak, że "Almost Human" miał mniejszą konkurencję, więc jego oglądalność powinna być większa. A skoro nie jest... Co ciekawe, sama stacja zaszkodziła produkcji, znacznie zmieniając kolejność emitowania odcinków. Jesienią za to powróci "Jeździec bez głowy" oraz pojawi się nowy zawodnik – "Gotham", opowiadający o losach detektywa Jamesa Gordona, zanim w mieście pojawił się Batman.

Źródło: hatak.pl

Komentarze

1
·
Stacja FOX to jakieś niedorozwoje żeby taki fajny serial anulować. Miał w fabule trochę niedoróbek ale aktorzy byli fajni i naprawdę można było rozkręcić główny wątek. Naprawdę szkoda to był świeży powiew od tych nudnych seriali o zakochanych wampirach i tępych agentach FBI.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...