piorun_kulisty

Seriale » Newsy

Po serii kasacji seriali Netfliksa ze świata Marvela ostały się jedynie "Jessica Jones" i "Punisher", przynajmniej jak na razie. Frank Castle na pewno jednak powróci, bo 2. sezon jest planowany już na 18 stycznia. Do premiery został tylko tydzień.

punisher

A na pierwszym pełnym zwiastunie sezonu Frank klasycznie robi rozwałkę, ale też ma emocjonalne sceny i pomaga młodej dziewczynie. Jego rywalem będzie tajemniczy ksiądz, który połączy siły z Billym Russo.

Netflix, HBO GO, Amazon Prime i mający dopiero wejść w rynek Disney właśnie stracili w Polsce jednego rywala.

showmax

Mniej lub bardziej nieoczekiwanie – w zależności od perspektywy – swój koniec w naszym rodzimym kraju ogłosił Showmax. Podwoje zamyka z końcem stycznia 2019 roku, czyli po niecałych dwóch latach działalności.

Do sieci nieoficjalną drogą trafiły dwa zdjęcia, rzekomo z planu "Wiedźmina" od Netfliksa.

wiedźmin

Serial jest w tej chwili kręcony, a zdjęcia wyglądają całkiem wiarygodnie, bowiem widać na nich herb Cintry (trzy lwy). Wydaje się, że przedstawiają prace nad scenami opartymi na opowiadaniu "Kwestia ceny". Efekt końcowy scenografii pewnie będzie inny (lepszy), a jakość fot nie zachwyca, ale można na nie spojrzeć.

Seriale

Daredevil skasowany po 3. sezonie

Dodał: krzyslewy, piątek, 30 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Od "Daredevila" zaczął się czas Marvelowskich seriali na Netfliksie. Pojawiły się po nim: "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist", "The Defenders" i "Punisher".

daredevil

Jesienią ukazał się już 3. sezon historii Diabła z Hell's Kitchen. Pochwały od krytyków i widzów dawały nadzieję, że na tym się nie skończy. Jednak dziś pojawiła się informacja, że "Daredevil" został skasowany.

"Cowboy Bebop" to klasyka anime. Uwielbiane SF o łowcach nagród, korzystające z różnych gatunków – akcji, komedii kryminalnej czy westernu – z muzyką jazzową, choć nie tylko (z tym anime kojarzy mi się szczególnie ta scena z utworem "Ballad of Fallen Angels" – oczywiście nie oglądajcie, jeśli nie widzieliście całego serialu).

cowboy bebop

Netflix zaś zrobi "Cowboya Bebopa" w wersji aktorskiej.

Seriale

Penny Dreadful będzie kontynuowane!

Dodał: krzyslewy, czwartek, 1 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Właśnie pojawiła się sensacyjna informacja. Serial "Penny Dreadful", który zakończył swój żywot po trzech świetnych sezonach, będzie kontynuowany w nowej serii!

penny dreadful: city of angels

Produkcja nosi tytuł "Penny Dreadful: City of Angels" i będzie rozgrywała się w zupełnie innej scenerii niż poprzedniczka – w Los Angeles w latach 30.

Netflix pokazał pierwsze nagranie z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii. Jeszcze nie jest to ostateczny wygląd głównego bohatera "Wiedźmina", ale pozwala wstępnie ocenić, jak aktor się prezentuje.

wiedźmin

Poza tym ujawniono pozostałą część obsady serialu, w tym aktorów grających Triss Merigold i Jaskra. Z polskich nazwisk w produkcji zagra Maciej Musiał.

Seriale

Znamy obsadę Wiedźmina!

Dodał: krzyslewy, środa, 10 października 2018 · Komentarzy: 4

Netflix ujawnił dużą część obsady "Wiedźmina". Już wiemy, kto wcieli się m.in. w Yennefer i Ciri.

wiedźmin

Potwierdziły się dwie wcześniej opublikowane pogłoski. Renfri zagra Millie Brady, zaś 22-letnia Anya Chalotra dostała rolę Yennefer. Ujawnione nazwiska wraz z postaciami znajdziecie w rozszerzeniu newsa.

Seriale

Pogłoska o aktorce do roli Renfri w Wiedźminie

Dodał: krzyslewy, poniedziałek, 8 października 2018 · Komentarzy: 1

Ostatnio ucichły informacje o "Wiedźminie" Netfliksa. Właściwie zostaliśmy z nazwiskiem odtwórcy głównej roli, ale pozostała część obsady nadal stanowi ścisłą tajemnicę.

millie brady

Na forum Reddit pojawiła się jednak nowa pogłoska. Podobno wybrano już aktorkę do roli Renfri. Postać ta miałaby wystąpić w pierwszym (i tylko pierwszym) odcinku serialu. Według tej plotki widzowie mogą spodziewać się scen nagości z tą bohaterką.

Disney zapowiedział na swoją platformę streamingową nowy serial w świecie "Gwiezdnych wojen" – tylko że tym razem jest to serial aktorski, a nie animowany. Jego tytuł to "The Mandalorian".

the mandalorian

Jego bohaterem będzie samotny łowca nagród, Mandalorianin, który działa poza Nową Republiką, gdzieś na Zewnętrznych Rubieżach szukając kolejnych zleceń. Akcja będzie rozgrywała się między VI a VII częścią filmowej sagi.

Wczytywanie...