Kasacje seriali ze stajni DC

1 minuta czytania

kasacje seriali ze stajni dc

Uniwersum DC może się pochwalić kilkoma naprawdę dobrymi adaptacjami w formie seriali. Popularność jednak nie zawsze oznacza bezpieczeństwo. HBO Max zadeklarowało, iż zakończeniu ulegną kolejne dwie produkcje, czyli "Titans" i "Doom Patrol".

Fani zareagowali na tą wieść ostrym sprzeciwem i krytyką wobec Jamesa Gunna, obecnego współszefa Uniwersum DC. On sam jednak zaprzeczył tym oskarżeniom, argumentując iż zakończenie obu tych seriali na czwartym sezonie zostało postanowione w chwili, gdy przeszły pod skrzydło HBO Max. Twórcy zostali o tym odpowiednio wcześniej powiadomieni, a więc można liczyć na odpowiednie zakończenie fabuły.

Informacja ta jest też uznawana koniec pewnej ery, jako że za oba seriale było odpowiedzialne Berlanti Productions, studio słynnego producenta i twórcy Arrowverse, Grega Berlantiego. W chwili obecnej jedynym serialem o superbohaterach jego autorstwa , który nie został skasowany jest "Superman i Lois".

Gwoli dokładności, obie produkcje mają już za sobą sezon 4A, a więc ostatnim ma być 4B. Dokładnych dat premier póki co nie podano, ale mają się one odbyć najpóźniej wiosną tego roku.

Źródło: naekranie.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...