Serial z Warhammera z Henrym Cavillem

1 minuta czytania

serial z warhammera z henrym cavillem

Henry Cavill nie ma ostatnio szczęścia. Niedawno informowaliśmy o tym, iż aktor zrezygnował z roli Geralta z Rivii, a do tego potwierdzono, że nie powróci do roli Supermana w stajni DC. Ale kto szuka, ten znajdzie. Zgodnie z najnowszymi ustaleniami, ma on być związany z nadchodzącym serialem z uniwersum Warhammer 40:000.

Według udostępnionych informacji, Games Workshop już podpisało już umowę licencyjną na prawa do marki z Amazonem. Zgodnie z obecnymi zapowiedziami, na chwilę obecną planowany jest serial, ale zakres umowy sugeruje, iż nie będzie to jedyne dzieło spod tego znaku. Póki co brak dokładniejszych informacji odnośnie ekipy, która podejmie się tego projektu, choć według pewnych źródeł zaangażowane ma zostać Vertigo Entertainment.

serial z warhammera z henrym cavillem

Wraz z tą wiadomością dołączono również informację, iż do produkcji ma dołączyć Cavill, znany z zamiłowania do uniwersum. Sam aktor wyraził swoją ekscytację projektem i zapewnił fanów, iż zadba o to, by efekt końcowy odznaczał się szacunkiem do marki

serial z warhammera z henrym cavillem

Źródło: www.warhammer-community.com

Komentarze

0
·
Chciałbym żeby ten serial był dobry, naprawdę, ale mam wrażenie, że będzie całkowicie inaczej.
0
·
Bleh, pewnie będzie się skupiał na nudnych ludziach, jak większość ostatnio rzeczy z tego uniwersum... ;/
1
·
Jeśli Henry akurat będzie miał dużo do powiedzenia przy tym show (a przy Wiedźminie nie miał), to jestem dobrej myśli. Na pewno będzie lepsze niż ostatnie gnioty co wychodzą, typu właśnie Wiedzmin, LoTR i inne gówna spod znaku Netflixa, Amazona czy innych padalców.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...