Zapowiedź drugiego sezonu In Another World With My Smartphone

1 minuta czytania

zapowiedź drugiego sezonu in another world with my smartphone

Każdy szanujący się fan z powagą traktuje wyszukiwanie wszelkich informacji na temat kontynuacji lubianych przez siebie dzieł. To obowiązek mogący przynieść niejedno rozczarowanie, ale też ogrom ekscytacji i zadowolenia. Myślę, że wielu doświadczy właśnie tego drugiego na wieść o ogłoszeniu kontynuacji anime pod tytułem "In Another World with My Smartphone".

Seria ta, autorstwa Patory Fuyuhary i ilustrowana przez Eijiego Usatsukę może poszczycić się sporym dorobkiem. Projekt, który rozpoczął swą drogę w formacie web novel, doczekał się wydania w formacie light novel, mangi i jednego sezonu anime. Opowiada zaś historię młodzieńca imieniem Mochizuki Touya, przypadkowo zabitego przez boga i w ramach przeprosin wskrzeszonego w świecie miecza i magii. Tam zaś Touya rusza na kolejne wyprawy, raz za razem odwiedzając nowe miejsca i rozwiązując rozmaite kłopoty, przy okazji zyskując nowych przyjaciół oraz dorabiając się imponującego haremu. Zaś we wszystkich tych wyczynach może liczyć na pomoc wzmocnionych boską ręką talentów (w szczególności do magii), a przede wszystkim na zabranego ze sobą smartfona.

Seria ta cieszy się sporą popularnością także w Polsce (gwarantuję to jako osoba zaangażowana w fanowskie tłumaczenia). Niemniej od lat towarzyszył temu pewien szkopuł. Stworzony i wyemitowany w 2017 roku sezon anime, będący dziełem studia Production Reed, mimo bardzo dobrego odbioru i nawoływań fanów, już od lat nie mógł doczekać się kontynuacji. Wreszcie jednak nadszedł zwiastun końca tych oczekiwań. 15 kwietnia studio wypuściło teaser oznajmiający oficjalne rozpoczęcie prac nad drugim sezonem. Na chwilę obecną są to wszystkie dostępne informacje, na następne trzeba będzie czekać co najmniej kilka miesięcy.

zapowiedź drugiego sezonu in another world with my smartphone

Źródło: dualshockers.com

Komentarze

0
·
Isekai

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...