Konwenty

Pyrkon Air Guitar Hero

Dodał: , · Komentarzy: 0
Uwaga śmiertelnicy!

Na konwencie Pyrkon 2009 pojawią się niecodzienni goście! Sami BOGOWIE METALU zejdą ze skandynawskiego nieba, by dokonać przeglądu legionów swoich wyznawców! A zrobią to w pierwszych Mistrzostwach Wszechświata w Air Guitar: AIR GUITAR HERO!!!

Zasady są proste:

  • wyznawcy metalu spotykają się w Pyrkonowej auli w sobotę 28 marca o godz. 23.00
  • ZAKAZ PRAWDZIWYCH GITAR
  • uczestnicy grają na powietrznej gitarze 1 minutę przyniesionego przez siebie utworu
  • a następnie 1 minutę utworu narzuconego przez BOGÓW
  • BOGOWIE oceniają każdą rundę osobno
  • uczestnik, który zdobędzie łącznie największą liczbę punktów wygrywa, a po śmierci grać będzie w Wielkiej Kapeli w Walhalli

Więcej na stronie Pyrkonu w dziale Atrakcje > Air Guitar Hero.

Książki fantastyczne

„Ruiny Gorlanu” – premiera

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, ze już w środę, 25 marca, w salonach Empik pojawi się pierwszy tom bestsellerowej serii dla młodzieży autorstwa australijskiego pisarza, Johna Flanagana. „Ruiny Gorlanu”, bo taki tytuł nosi książka, to osadzona w stylizowanym na średniowieczną Anglię świecie, opowieść o piętnastoletnim Willu, który, na przekór własnym pragnieniom, zostaje uczniem Halta, królewskiego zwiadowcy. Pełna zgryźliwego humoru, utrzymana w dobrym tempie seria święci triumfy na całym świecie i przez 28 tygodni okupowała listę bestsellerów „New York Timesa”. Wielokrotnie nagradzani „Zwiadowcy” w Polsce ukazują się nakładem Wydawnictwa Jaguar.

Ruiny Gorlanu – okładka
Konwenty

Dragon 2009

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" ma zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolski Konwent GierDragon 2009.

Termin: 24 – 26 Kwietnia

Miejsce: Gimnazjum nr 10 im. księdza Jana Twardowskiego, Lublin, ul. Wajdeloty 12

Akredytacja: 15 zł za 3 dni; 6/8/6 zł piątek/sobota/niedziela"

Plakat
King's Bounty: Legenda

Ogłoszono dokładne informacje dotyczące rosyjskiej premiery dodatku do King's BountyWojowniczej Księżniczki.

Fanart

O północy z 9 na 10 kwietnia 2009 r. w Centrum Multimedialnym "Piramida" w Kaliningradzie odbędzie się oficjalna premiera dodatku. Fani będą mieli okazję spotkać się z twórcami gry, w tym z Dymirtem Gusarovem (kierownikiem produkcji) oraz sfotografować się z Amelią – główną bohaterką addona.

Konwenty

Wojciech Siudmak na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na Pyrkonie 2009 gościć będzie Wojciech Siudmak – znany polski malarz mieszkający obecnie we Francji. Jest on autorem ilustracji do nowego wydania Diuny.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na pyrkonowe punkty programu z udziałem Wojciecha Siudmaka: Panel dyskusyjny o Diunie w sobotę o godz.12:00 oraz Fantastyczne światy – spotkanie autorskie z Wojciechem Siudmakiem w sobotę o 17.

Wojciech Siudmak

Na Pyrkonie odbędzie się również wystawa prac artysty.

Ale to nie wszystko! Pyrkon oraz księgarnia Arsenał zapraszają na spotkanie z Wojciechem Siudmakiem w Galerii Mieskiej Arsenał (Stary Rynek 3), które odbędzie się w piątek 27 marca o godzinie 18:30.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Pyrkonu w dziale Atrakcje > Wojciech Siudmak.

Mass Effect 2

Nieoficjalnie o fabule Mass Effect 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gdy tylko pojawił się pierwszy teaser trailer cała sieć została zalana jednym pytaniem: Czy komandor Shepard rzeczywiście zginie?

Dzisiejszego dnia pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje na temat fabuły Mass Effect 2. Można z nich wywnioskować, że główny bohater nie zginie.

"Przygotuj się na samobójczą misję, której celem jest ocalenie ludzkości. Podróżuj przez galaktykę, by zebrać drużynę żołnierzy i specjalistów w zakresie walki, a następnie przeprowadź zmasowany atak w samym sercu terytorium opanowanego przez przeciwnika." – brzmi opis gry zamieszczony na stronie Amazon.com.

Czyżby zatem samobójcza misja rzeczywiście okazała się ostatnią dla komandora Sheparda? Pozostaje nam czekać, aż EA lub BioWare wypowiedzą się na ten temat.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Aktualizacja AoC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po dłuższym czasie przyszedł czas na kolejną aktualizację działu Age of Conan: Hyborian Adventures. Praca i tym razem przybrała charakter zbiorowy, gdyż w tłumaczeniu artów wzięli udział: Raphagorn, Ellesis, Dany, Strażnik i moja skromna osoba. Poniżej spis artykułów przez nas wyprodukowanych. Zachęcamy do czytania!

Zasoby

PvP

Bestiariusz

Lokacje

Wczytywanie...