Mass Effect

Co z Mass Effect na PlayStation 3?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalna zapowiedź prac nad drugą częścią gry Mass Effect nie przyniosła żadnych istotnych informacji w sprawie konwersji na konsolę Sony. Czy zatem posiadacze tych konsol mogą mieć jeszcze jakieś nadzieję na przeniesienie marki?

Właśnie takie pytanie zadali redaktorzy serwisu VideoGamer.com. Zdania na ten temat szukali u przedstawicieli firmy Electronic Arts, wydawcy pierwszej i zbliżającej się już drugiej części Mass Effect. Ci ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli mówiąc, że w obecnym momencie nie mogą się podzielić żadnymi informacjami na ten temat.

Klątwa z przeszłości

"Klątwa z przeszłości" – recenzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak gołym okiem możemy zaobserwować, niestrudzony redaktor Tamc. nie zwalnia tempa i ponownie przygotował dla nas soczystą recenzje (i tu ponowne podziękowania dla wydawnictwa Jaguar, które podesłało nam egzemplarz książki). Tym razem padło na drugi tom cyklu Kroniki Wardstone, autorstwa Josepha Delaney'a – "Klątwa z przeszłości". Co urzekło naszego recenzenta ? Czy druga część jest równie wciągająca ? No i czy warto odchudzić dla niej nasz portfel ? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie pod tym adresem.

"Wir wydarzeń niesamowicie wciąga, przez co „Klątwa z przeszłości” jest znacznie lepsza od poprzedniej części. Cała zasługa w dobrze przemyślanym i tajemniczym wątku głównym oraz kilku pobocznych, które non stop wzajemnie się przeplatają. Dzięki temu fabuła jest urozmaicona i ciekawa. Do wyjaśnienia stale pozostają jakieś kwestie, a w powietrzu ciągle wisi tajemnica, co nie pozwala czytelnikowi oderwać się od książki." Czytaj dalej...

Klątwa z przeszłości – okładka
Windchaser

Windchaser – znamy datę premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Techland już wkrótce wyda na Polskim rynku nową grę z gatunku RPG, wzbogaconą o elementy strategiczne. Mowa o Windchaser, który ukaże się w Polsce już niedługo – 7 maja. Gra będzie w pełni zlokalizowana, czyli zarówno wszelkie teksty, jak i wypowiadane kwestie będą w języku polskim.

Windchaser – logo

Opis dystrybutora

"Kraina Ensai była świadkiem przerażającej wojny, w trakcie której broń o niezwykle potężnej mocy zniszczyła istniejące, zaawansowane technologicznie państwa. Z upływem czasu cywilizacja jednak powoli odrodziła się, społeczeństwa nauczyły się korzystać z tajemniczych, przedwojennych artefaktów, tworząc zupełnie nowe wynalazki. Do rozkwitu miast i handlu przyczyniły się szczególnie latające statki – i nad takim powietrznym okrętem obejmujemy kontrolę w Windchaser. Czasy są ponownie niespokojne, po niebie grasują pirackie statki, a na ziemi dochodzi do starć na tle religijnym oraz walk między kupieckimi gildiami. Do tego starożytne machiny wojenne wyrywają się spod kontroli i ponownie zagrażają istnieniu ludzkości. To czas, byś z grupą najemników wyruszył z krucjatą, która ocali mieszkańców Ensai."

Diablo III

BlizzCast 8 o Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bashiok z forum Diablo III ogłosił, iż BlizzCast 8 w całości poświęcony będzie trzeciej odsłonie serii walki z Mroczną Trójcą.

Co więcej, BlizzCast 8 planowany jest na koniec tego miesiąca. Do tego niemal w całości poświęcony będzie Diablo III. Wkrótce należy się także spodziewać aktualizacji w bestiariuszu na stronie głównej gry.

Star Wars

Zbliża się koniec pierwszego sezonu serialu The Clone Wars. Na pocieszenie pozostaje fakt, iż drugi sezon jest już w trakcie produkcji i możemy się go spodziewać na jesieni tego roku.

Wróćmy jednak do ostatniego odcinka pierwszego sezony, który nosić będzie nazwę Hostage Crisis. Poznamy w nimnową postać – Cada Bane'a. Żeby uwolnić z więzienia Ziro the Hutta, łowcy nagród przejmują kontrolę nad gmachem Senatu, biorąc przy tym zakładników. Nie wiedzą jednak, że w budynku znajduje się wciąż Anakin Skywalker. Cad Bane to najbardziej przerażający łowca nagród w galaktyce, równie bezwzględny, co skuteczny. Jest zimny, okrutny i wyrachowany, a jeżeli cena jest odpowiednia, to nic nie jest w stanie go powstrzymać. Wsparty przez Hrabiego Dooku i siły Separatystów, dostaje szansę zaatakowania samego serca Republiki. Nic więc dziwnego, że planuje wprowadzić do budynku Senatu więcej takich jak on.

Jeden z twórców serialu opowiada: "Tym razem chcieliśmy pokazać coś zupełnie innego, pójść w serialu w innym kierunku. Widzieliśmy już dobrych i złych bohaterów z samej góry łańcucha dowodzenia, widzieliśmy też prostych żołnierzy, teraz czas na oportunistów, najemników, którzy nie opowiadają się po żadnej ze stron. Ten odcinek robi się trochę brutalny, chcieliśmy też czasem pokazać nieco mocniejszej akcji, więc jeśli macie małe dzieci, lepiej uważajcie. Choć nie będzie niczego więcej, niż to co dotąd widzieliśmy w Gwiezdnych Wojnach."

Screen
Wczytywanie...