Cad Bane w ostatnim odcinku pierwszego sezonu TCW

1 minuta czytania

Zbliża się koniec pierwszego sezonu serialu The Clone Wars. Na pocieszenie pozostaje fakt, iż drugi sezon jest już w trakcie produkcji i możemy się go spodziewać na jesieni tego roku.

Wróćmy jednak do ostatniego odcinka pierwszego sezony, który nosić będzie nazwę Hostage Crisis. Poznamy w nimnową postać – Cada Bane'a. Żeby uwolnić z więzienia Ziro the Hutta, łowcy nagród przejmują kontrolę nad gmachem Senatu, biorąc przy tym zakładników. Nie wiedzą jednak, że w budynku znajduje się wciąż Anakin Skywalker. Cad Bane to najbardziej przerażający łowca nagród w galaktyce, równie bezwzględny, co skuteczny. Jest zimny, okrutny i wyrachowany, a jeżeli cena jest odpowiednia, to nic nie jest w stanie go powstrzymać. Wsparty przez Hrabiego Dooku i siły Separatystów, dostaje szansę zaatakowania samego serca Republiki. Nic więc dziwnego, że planuje wprowadzić do budynku Senatu więcej takich jak on.

Jeden z twórców serialu opowiada: "Tym razem chcieliśmy pokazać coś zupełnie innego, pójść w serialu w innym kierunku. Widzieliśmy już dobrych i złych bohaterów z samej góry łańcucha dowodzenia, widzieliśmy też prostych żołnierzy, teraz czas na oportunistów, najemników, którzy nie opowiadają się po żadnej ze stron. Ten odcinek robi się trochę brutalny, chcieliśmy też czasem pokazać nieco mocniejszej akcji, więc jeśli macie małe dzieci, lepiej uważajcie. Choć nie będzie niczego więcej, niż to co dotąd widzieliśmy w Gwiezdnych Wojnach."

Screen

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...