Star Wars

Nowojorski Comic Con zaprezentował nam nowy komiks ze świata Gwiezdnych Wojen. Invasion, bo to o nim mowa, ma rozgrywać się w okresie Nowej Ery Jedi i będzie opowiadał o inwazji Yuuzhan Vongów na odległą galaktykę.

Pojawiła się także okładka komiksu, autorstwa Jo Chena.

Okładka
Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Update modów dla sagi Baldur's Gate

Dodał: , · Komentarzy: 0

Baldur's Gate II

Pojawiła się nowa wersja Lava's Xan Audio o nazwie Lava's Xan Audio Revolution. Jest to dodatkowy soundset nagrany przez autora dla moda dodającego Xana.

Shadow Hand Total Conversion to przygotowywana obecnie konwersja do gry. Dzięki niej przeniesiemy się w 30 lat po wybraniu przez dziecko Bhaala śmiertelnego życia. Autor obiecuje 6 nowych NPC'ów a nawet opcje wykonywania zadań z podstawowego scenariusza gry na swój własny sposób.

Baldur's Gate Tutu

Logo

Oznaczona numerkiem 9 wersja moda The Lure of the Sirine's Call przynosi naprawę kilku błędów występujących we wcześniejszych wersjach. Sam mod dodaje małego questa, którego akcja ma miejsce na południe od Candlekeep. Fanom piratów modyfikacja ta powinna przypaść do gustu.

Książki fantastyczne

Uczennica Maga – recenzja i konkurs!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z dniem wczorajszym (przepraszamy za opóźnienia w powiadomieniu) wystartował konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki "Uczennica Maga" autorstwa Trudi Canavan. Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Chętnych zapraszamy pod ten adres. Jeśli nie wiesz, czy warto walczyć o wygraną, zapraszam do lektury recenzji autorstwa Nazina. Życzymy powodzenia!

Wczytywanie...