Dragon Age: Początek

Przedstawiamy kolejną, trzecią już część prezentacji gry Dragon Age: Początek, której kolejne odcinki publikowane są na łamach oficjalnego kanału YouTube firmy Electronic Arts już od kilku tygodni.

Bitwa o Ostagar trwa, nie czekajcie więc ani chwili i koniecznie udajcie się pod ten adres!

Ostatni odcinek już w piątek, a od przyszłego tygodnia wszyscy fani Dragon Age będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym odcinkiem kolejnego cyklu zlokalizowanych filmów poświęconych ich ulubionej grze!

Diablo II

Blizzard pracuje nad ostatnim patchem do swojego wielkiego hitu – Diablo II.

Tym razem nad patchem 1.13 będą mogli pracować sami gracze – Blizzard poprosił fanów, by w tym temacie przedstawili swoje pomysły na to, co ma się w nim znaleźć.

Dodatkowo Blizzard przedłużył o dwa kolejne lata współpracę z serwisem AT&T, który wynajmuje Zamieci serwery dla Battle.Netu i World of Warcraft.

King's Bounty: Legenda

Katuri, twórcy King's Bounty, ujawniło datę rosyjskiej premiery dodatku do swojego hitu, Wojowniczej Księżniczki.

Nasi wschodni sąsiedzi będą mogli zagrać w dodatek już 23 marca tego roku. Wydawca King's Bounty, firma Cenega, nadal nie ustaliła daty polskiej premiery dodatku.

Filmy fantastyczne

Po wielu problemach w związku z powstawaniem nowej filmowej adaptacji Kronik Narnii C.S. Lewisa, poznaliśmy wreszcie datę premiery trzeciej części historii.

Według SCiFi Wire po rozstaniu się wytwórni Walden Media (posiada prawo do ekranizacji) oraz Disneya, do gry włączyło się studio Twentieth Century Fox, które współrealizuje film. Dzięki temu The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader trafi na ekrany kin 10 grudnia 2010 roku.

The Elder Scrolls III: Morrowind

Koniec z łazikami!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Masz już dość łazików w Morrowindzie? A może wolałbyś na przykład... smoki?

Nowa modyfikacja do trzeciej części sagi sprawia, iż łaziki znikają, zaś zastępują je najprawdziwsze smoki. Mod zawiera małego questa oraz kilka dialogów, które wyjaśniają nam powód zaginięcia dotychczasowego środka transportu.

Screen
Star Trek Online

Cryptic ujawniło specyfikację kolejnego statku, jaki dane nam będzie poznać w nadchodzącym Star Trek Online.

Okręt Klasy Raptor, bo to o nim mowa, został zaprojektowany w Imperium Klington. Stworzony w XXII wieku, z racji rozmiaru nadawał się tylko do misji dla skautów. Mała załoga i ograniczona mocno siła ognia miała pozwolić mu wygrać walkę z kilkoma okrętami, lecz w długotrwałej wojnie nie miał szans na zwycięstwo.

Pełna specyfikacja oraz historia okrętu znajduje się tutaj. Tekst w języku angielskim.

Art
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Wczoraj pojawił się nowy wpis na Developer Diary odnośnie Lord of the Rings Online.

Przeczytamy w nim część drugą questowania w lasach Lothlorien. Właśnie tam w końcu dociera Drużyna Pierścienia, więc warto lepiej poznać kryjące się między drzewami tajemnice. Galadrimowie – kim tak naprawdę są?

Odpowiedź na to i inne pytania znajduje się tutaj. Tekst w języku angielskim.

Wczytywanie...