Tłusty Czwartek

Tak oto nadeszła czwarta tłusta aktualizacja na GameExe.pl! I jest ona inna... Otóż, zamiast dodawać kolejny poradnik do ulubionego cRPG-a czy dodatek do RPG-a, postanowiliśmy zwrócić waszą uwagę na książki. Ati, Ammon i Sosna wyskrobali dla was trzy recenzje następujących pozycji: "Malowany Człowiek t.2", "wiedźma.com.pl" oraz "Koniec Świata". Serdecznie zachęcamy do czytania. Przypominam, że książki, podobnie jak klawiatury, należy dotykać czystymi rękoma.

To jeszcze nie koniec. Ogłaszamy także wyniki konkursu "Krwawe pączki, czyli Kanon Barbarzyńców do wygrania!". Wspomniany "Kanon" otrzymają następujące osoby: Małgorzata P. z Andrychowa, Marek F. z Niska oraz Rafał P. z Biskupca. Zwycięzcom gratulujemy!

Venetica

Venetica, tworzony przez Niemców z Deck13 Interactive cRPG, został włączony do planów wydawniczych firmy Cenega.

Gra pozwoli nam pokierować losami dziewczyny imieniem Scarlett. Charakteryzuje się ona nie tylko nadzwyczajną urodą i odwagą, ale ma również dość nietypową rodzinkę – jest córką Śmierci, czyli mrocznego człowieka z krwi i kości, który strzeże równowagi w XVI-wiecznym mieście łudząco przypominającym Wenecję, działając na czele bractwa Corpus. Jego spokojne panowanie kończy się, gdy zgodnie ze swoją tradycją organizacja wybiera kolejną Śmierć. Następcą tym zostaje Viktor, wprawiony nekromanta, który miast wykonywać swoje obowiązki, zakłada konkurencyjną dla Corpusa grupę i pragnie zrealizować plan zagłady świata. Oczywiście jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest Scarlett.

Star Trek Online

Dobrze ci idzie rozróżnianie obcych ras w uniwersum Star Treka? Jesli tak, to powinieneś wziąć udział w konkursie związanym z grą Star Trek Online.

Twoim zadaniem będzie rozpoznać rasy przedstawione na obrazku. Na zwycięzce czeka zapewniony slot w beta-testach gry. Odpowiedzi należy przesyłać na adres contest@crypticstudios.com, zaś formularz konkursu oraz jego regulamin znajdują się tutaj.

Art
Neverwinter Nights 2

Dragonlance Nights

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dwa dni temu ruszył blog Dragonlance Nights – powstającej modyfikacji do Neverwinter Nights 2.

Jak sama nazwa wskazuje, dane nam będzie pobawić się w świecie Smoczej Lancy. Na blogu znajdziemy listę przygotowywanych ras grywalnych oraz pierwsze grafiki projektowanych przedmiotów.

Zainteresowanych tym modem zapraszam tutaj.

Guild Wars

Weekendowy event w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet przygotowała kolejny weekendowy event w swoim Guild Wars.

Tym razem czekają na nas podwójne punkty nagród podczas walk w turniejach GvG oraz jeden na jeden. Start w ten piątek o 21, zaś zakończenie jak zwykle w poniedziałek 9 marca o 9 rano.

Champions Online

Champions Online: Lemuria

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu IGN pojawił się wywiad z Billem Roperem, który opowiada nam o Lemurii z Champions Online.

Z tekstu dowiemy się m.in jakie frakcje toczyć będą ze sobą bój na terenie tego podwodnego królestwa, poznamy jego historię oraz dowiemy się jakie misje i przeciwnicy czekać będą na graczy. Zamieszczono także nowe screeny oraz filmik z gry.

Zainteresowanych zapraszam tutaj. Tekst w języku angielskim.

Wczytywanie...