Konwenty

Na tegorocznym Pyrkonie odbędzie się premiera polskiej edycji Exalted, czyli epickiego systemu fantasy, w którym gracze wcielają się w wybrańców bogów. Polskim wydawcą jest Imaginator.

Na konwencie będzie można zapoznać się z nowym systemem, a kilku szczęśliwców będzie również miało okazję załapać się na pokazowe sesje.

Dungeons&Dragons

Twilight Falling do pobrania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wizards of the Coast udostępniło pełną treść książki Twilight Faling autorstwa Paual S. Kempa, który może się w Polsce kojarzyć z ostatnim tomem Wojny Pajęczej Królowej.

Książka

Tytuł ten został wydany w lipcu 2003 i opowiada o Erevisie Cale – słudze bogatych lordów z Sembii. Na ulicach Selgaunt pojawia się jednak nowe zagrożenie, którego cień szybko wzbudza panikę. W tych dniach Erevis zaczyna służbę u nowego pana. Jak dalej potoczą się jego losy?

Możesz się przekonać ściągając pełną treść książki w formacie PDF.

Star Wars

W ofercie sklepu StarWars.com pojawił się zupełnie nowy plakat oryginalnych Gwiezdnych Wojen.

Plakat

Zaprojektował go Russell Walks, który zajmuje się rysowaniem ilustracji do Star Wars oraz Indiany Jonesa już od początku lat dziewięćdziesiątych. O wyjątkowości tej pracy decyduje styl, w jakim ją wykonano. Starano się odtworzyć plakaty filmów sensacyjnych i przygodowych z lat 50. i 60. Wyraźnie widać inspirację plakatem filmu "Bullit". Plakat sprzedawany jest ekskluzywnie tylko w sklepie w liczbie 2000 egzemplarzy. Cena za sztukę to 29,99 dolarów.

Dungeons&Dragons

W 373 numerze miesięcznika Dragon pojawi się Art of Kill.

Tekst ten przybliży nam nieco profesję assasynów. Dzięki niemu gracze będą mogli stworzyć wyjątkową postać, która para się cichym zabijaniem na zlecenie, nie pozwalając przy tym na odkrycie swojej tożsamości.

Art
Age of Conan: Hyborian Adventures

Wznowienie bloga Age of Conan

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po dość długiej przerwie pojawił się nowy wpis na oficjalnym blogu gry Age of Conan: Hyborian Adventures.

Wpis nosi jakże adekwatną nazwę "Resurrection". Czytamy w nim o zmianie nazwy bloga na Message from the King. Glen "Famine" Swan z Funcomu obiecuje wznowić informowanie graczy o nadchodzących uaktualnieniach czy eventach.

Nowy wpis znajduje się w tym miejscu.

Wczytywanie...