Konwenty

Lekko nie będzie. No ale też nikt nie płaci akredytacji, by było lekko. Ma być z przytupem, ciekawie i zabawnie. Zabawnie? Będzie arcyśmiesznie, a to za sprawą zielonogórskiej Wytwórni A`YOY i jej sławetnych produkcji filmowych. Kto nie słyszał o wytwórni A`YOY skupionej wokół zielonogórskich przesławnych, prześmiesznych (niepotrzebne skreślić) kabareciarzy, niech się wstydzi, nie zadaje pytań, tylko przyjeżdża i chichocze, rechocze, pokłada się, wreszcie pęka ze śmiechu. Kto zaś wie, ten już się cieszy, że blok filmowy A`YOY specjalnie dla Was trwać będzie przez cały tegoroczny Polcon. Zapraszamy!

Diablo III

Diablo III?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podczas nadchodzącej imprezy Blizzard Worldwide Invitational, zaplanowanej na 28-29 czerwca, Blizzard prawdopodobnie ogłosi swój najnowszy projekt. Czy będzie to kolejna odsłona gry Diablo?

W sieci coraz częściej pojawiają się informacje na temat tego, że Blizzard pracuje nad Diablo III. Cóż, może to za sprawą nadchodzącego Blizzard Worldwide Invitational, bądź też plotki wypuszczają sami twórcy.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Bestiary Update: Jormungar

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wrath of the Lich King (Dodatku do WoW'a), ukazały się kolejne informacje na temat bestii zamieszkujących Northrend. Tym razem możemy się co nie co dowiedzieć o kreaturze nazwanej 'Jormungar Wyrm'.

'Wielce agresywne Jormungar'y, to dziwadło ewolucji, posiada przedziwne dłutowate zęby pozwalające mu przekopywać się przez solidne skały. Jego muskularne ciało jest doskonale przystosowane do podziemnych podróży.'

Jormungar

Tutaj znajdują się informacje na temat pozostałych bestii.

Książki fantastyczne

Wyniki konkursu z "Historią Pana B."

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oto wczoraj w piątek 13 zakończył się konkurs zorganizowany z wydawnictwem Prószyński i S-ka w związku z premierą książki Clive'a Barkera – "Historia Pana B.". Czarny piątek okazał się być szczęśliwy dla 3 zwycięzców, którzy udzielili poprawnych pytań na zadane pytania:

  • Patryka Paśko z Boguszowa-Gorce
  • Karola Skrzymowskiego z Warszawy
  • Jarosława Zająca z Krakowa

Szczęśliwcom gratulujemy i życzymy przyjemnej lektury oraz spalenia książek tak szybko jak tylko to będzie możliwe...

Age of Conan: Hyborian Adventures

Funcom wydał kolejną obszerną notatkę prasową, tym razem poświęconą planom na przyszłość. Chodzi oczywiście o przyszłość gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Twórcy zapowiadają ciągłe prace nad ulepszaniem gry, zapowiadają wiele usprawnień, dużo nowinek w grze – a wszystko to po to, by zadowolić graczy na całym świecie.

Pośród wymienionych ulepszeń wymienić można na przykład zmiany w systemie walk PvP – im więcej zabijesz graczy o poziomie niższym niż Twój – tym łatwiejszym celem sam się staniesz! Funcom zapowiada również rozbudowanie systemu Gildii, wprowadzenie Powerpointów, dzięki którym będzie można ulepszać swoje bronie, zbroje czy nawet szybciej zdobywać poziomy! Obiecuje również wiele nowych questów oraz obszarów do zbadania.

Cała notatka dostępna jest w języku angielskim na łamach serwisu GameBanshee.com.

Książki fantastyczne

Konkurs coraz bliżej mety!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasz ostatni konkurs zorganizowany wraz z wydawnictwem Prószyński i S-ka dobiega końca. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko do godziny 24 dnia dzisiejszego, to jest piątku 13-go.

Historia Pana B.

Przypominamy, że nagrodą w konkursie są 3 książki Historia Pana B. Clive’a Barkera (recenzja tutaj). Jeżeli jeszcze nie wziąłeś udziału, to na co czekasz? Zapraszamy! Może piątek 13-go wcale nie jest taki pechowy, za jakiego jest uważany?

Inne

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis gram.pl zaprezentował najnowszą grę stworzoną przez D3 Publishing, która jest połączeniem cRPG oraz gry logicznej.

Gracz ma możliwość stworzenia swojego alter ego, którym będzie się poruszał po świecie Etherii, co zapewni mu wiele godzin fantastycznej zabawy.

Po więcej informacji na temat gry oraz wymagań sprzętowych odsyłam na gram.pl.

Age of Conan: Hyborian Adventures

AoC: HA – polski abonament

Dodał: , · Komentarzy: 5

Na łamach serwisu gram.pl pojawiły się nieoficjalne informacje na temat wysokości abonamentu za grę Age of Conan: Hyborian Adventures w Polsce.

Ponieważ już jakiś czas temu wiadomo było, że gra zostanie przetłumaczona na nasz język, trwały spekulacje na temat ceny jaką gracze będą musieli płacić za zabawę w świecie Conana. Ostatnie informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez CD Projekt, jednak abonament ma podobno wynosić około 30 zł, zatem o wiele mniej niż musielibyśmy płacić za abonament "światowy"!

Mam nadzieję, że te plotki się potwierdzą. Sądzę, że będzie to bardzo mądry ruch i zachęci do gry jeszcze większą rzeszę graczy.

Wczytywanie...