World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Magnataur

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard kolejny raz uchyla nam rąbka tajemnicy jeśli chodzi o bestie Northrendu.

Magnataur

Magnataur jest to gigant połączony z doliną częścią mamuta. Jego wygląd wysuwa spekulacje, że rasa ta jest powiązana z Centaurami lub z Opiekunami Gaju. Cuda tej rasy sugerują iż dzielą wspólnego przodka, Cenariusa.

Magnatur
Wiedźmin

Nowa przygoda do Wiedźmina!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiła się informacja o wydaniu nowej przygody do gry Wiedźmin! Nazywa się "Deception", a jej twórcą jest REDFlame Interactive.

Stworzona przy użyciu Edytora D`jinni przygoda wprowadzić ma nie tylko nowe, zbudowane od podstaw miasto Carreas, ale również nową fabułę, grafikę i przedmioty, w tym noże do rzucania.

Według podanych informacji twórcy są już bardzo blisko wydania moda. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej odwiedźcie stronę REDFlame Interactive.

Książki fantastyczne

Demoniczny wtorek

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wstęp potrafi wywołać uczucie niepokoju. Zwłaszcza, gdy dowiadujemy się, że ze stron książki przemawia do nas demon! Został w niej uwięziony i usilnie stara się, byśmy pomogli mu odzyskać wolność i spokój jego duszy. Tak, ma on duszę. Wydaje mi się, że mogę wam co nieco powiedzieć, o co chodzi w tej książce. Nie powinniście zginąć w męczarniach... chyba.

Zachęcamy do czytania recenzji najnowszego dzieła spod pióra Clive'a Barkera pt. Historia pana B. Tekst znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy również o naszym konkursie, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki Historia pana B.. Weź udział!

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan wspina się na szczyty!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś rano Funcom wydał oświadczenie prasowe obwieszczające, że gra Age of Conan: Hyborian Adventures wspięła się na szczyty rankingów sprzedaży gier w wielu krajach!

W trochę ponad tydzień po premierze ten świetnie przyjęty MMORPG znalazł się na pierwszych miejscach list w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Australia, Włochy, Szwecja, Norwegia czy Hiszpania. A najlepsze pewnie dopiero przed nimi.

Jeśli chcecie przeczytać całe oświadczenie to dostępne jest ono w wersji angielskiej na łamach serwisu GameBanshee.

Książki fantastyczne

Nie czytaj tego newsa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie czytaj tego newsa. No dalej, na co jeszcze czekasz? Zamknij przeglądarkę! Wyłącz komputer! Wyciągnij kabel od zasilania. Nie wahaj się ani chwili! Ech... A jednak czytasz dalej? Tylko potem nie mów, że cię nie ostrzegałem...

Wraz z wydawnictwem Prószyński i S-ka pragniemy zaprosić do konkursu związanego z premierą książki "Historia Pana B.". Wziąć udział może każdy z Was, wystarczy tylko odpowiedzieć na 3 pytania, by stać się posiadaczem tego niezwykłego dzieła. Dajcie się pochłonąć Clive'owi Barkerowi.

Zapraszamy do udziału! -> KLIK.

Wczytywanie...