World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Kolejna porcja nowości w WotLK'u

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny dzień Worldwide Invitational, kolejna porcja informacji o nadchodzącym dodatku. Dzisiejsze podzielone są na 2 części. Jedna z nich to wszystko co dotyczy nowych instancji. Druga mówi o PvP – World PvP, maszyny oblężnicze, areny oraz Battleground, który pojawi się na nowym kontynencie. Więcej w rozwinięciu.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Nowości w WotLK

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po szale związanym z ogłoszeniem Diablo 3, na Worldwide Invitational, Blizzard nie omieszkał udzielić kilku informacji dotyczących drugiego dodatku do World of Warcraft – Wrath of the Lich King. Większość z nich mówi o zmianach poszczególnych klas oraz ich mechanice, ale jest także kilka o innych. Nadchodzące zmiany można przeczytać w rozwinięciu newsa.

Diablo III

Diablo 3 nadchodzi!

Dodał: , · Komentarzy: 30

Po tygodniu niepewności związanych z aktualizacjami obrazka na głównej stronie Blizzard'a, już dziś wiadomo z czym to się wiązało! Na 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational, gdzie trwa właśnie ceremonia otwarcia, zostało potwierdzone że Diablo 3 jest w produkcji. Tutaj znajduje się bardzo krótka prezentacja logo nadchodzącej produkcji, a kto jest teraz w Paryżu na WWI może oglądać gameplay'a prosto z gry, a jeśli nie można spróbować dostać się na przekaz prosto z imprezy w tym miejscu! Jest na co popatrzeć!

Dodatkowo w grze znajdzie się również nowa klasa – Witch Doctor.

Działa już również oficjalna strona Diablo 3 po adresem diablo3.com.

Fallout 3

Fallout 3 w polskiej wersji językowej

Dodał: , · Komentarzy: 7

Firma Cenega, wydawca Fallouta 3 w Polsce, poinformowała, że gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Jest to z pewnością świetna wiadomość dla większości polskich graczy. Jeżeli pierwszy raz masz styczność z tą produkcją (miałeś śpiączkę afrykańską czy urządzałeś głodówkę w piwnicy przez ostatnie... kilka lat) lub po prostu chcesz przypomnieć sobie kilka faktów, to zapraszamy cię pod ten adres.

Gra ukaże się na świecie pod koniec bieżącego roku. Data polskiej premiery jest na chwilę obecną nieznana.

Inne

Blizzard pracuje nad nową grą!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Ostatnio na oficjalnej stronie Blizzarda pojawia się teaser, który z każdym dniem jest bogatszy o różne elementy. Spekulacje na ten temat były już różne – a to coś związanego z dodatkiem do WoW'a (Wrath of the Lich King) czy może ze Starcraftem II. Teraz wiadomo, że na swojej imprezie – Worldwide Invitational (WWI), która odbędzie się w Paryżu w dniach 28-29 czerwca, Blizzard ogłosi nową grę. Jeden z pracowników tak powiedział na konferencji prasowej:

Tak więc chcecie, abym to ja ogłosił produkcję nad tą grą tu i teraz, przed jej oficjalnym ogłoszeniem? Bez obrazy, ale tu jest około 300 osób, a tam na naszej imprezie będzie czekało ich około 8000. I wszyscy oni będą chcieli mnie rozerwać na strzępy, gdy ogłoszę grę tutaj, zamiast na Worldwide Invitational. Ale mogę powiedzieć, że ta produkcja będzie naprawdę ekscytująca.

To, że będzie to wielka produkcja, potwierdzają również ogłoszenia o możliwości pracy w Blizzardzie nad Next-Genowym MMO. Cóż, pozostaje czekać nam do WWI...

World of Warcraft

Nie od dziś wiemy że konta do gier są celem hakerów. Blizzard postanowił wprowadzić nowy system zabezpieczeń przeciwko takim gagatkom.

System ten będzie podobny do tego stosowany w niektórych bankach. Otóż głównym 'sercem' tego systemu będą małe podręczne generatory kodów. Blizzard Authenticator's (bo tak nazywają się ów przedmioty) będą służyły do ręcznego generowania kodów, które będziemy musieli wpisać w okienko logowania wraz z hasłem i loginem.

Konwenty

Ateny, r. 338 przed naszą erą. Król macedoński Filip pokonał sprzymierzone wojska Aten i Teb pod Cheroneą. Demokratyczna republika poniosła wprawdzie klęskę na lądzie, lecz pozostaje nadal potęgą morską, dlatego też Macedończyk jest skłonny do rokowań. Przysyła swego syna, Aleksandra, by ostatecznie załagodził konflikt. Odbywa się uczta na cześć młodego księcia i jego świty. Gospodarzem ateńskiego sympozjonu jest niejaki Demades, główny architekt porozumienia, najprawdopodobniej przekupiony przez Filipa. W spotkaniu uczestniczą także Ateńczycy niechętni układom, kręcą się również szpiedzy obcych państw. Biorą także udział – jak to w Atenach – artyści, filozofowie i piękne hetery. Niewymuszoną atmosferę sympozjonu mącą intrygi polityczne i ciemne chmury, zaćmiewające ostatnio blask „Słońca Hellady”, jak zwykło się nazywać kolebkę greckiej demokracji.

Game Exe

Konkurs trwa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Uprzejmie przypominam o trwającym konkursie, którego nagrodą jest jeden egzemplarz gry Wiedźmin! Aby wziąć udział, należy odpowiedzieć na 15 pytań dotyczących dwóch kultowych serii cRPG: Neverwinter Nights oraz Gothic. Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszam pod ten adres i życzę powodzenia!

Wczytywanie...