Wiedźmin

Geralt a wybory parlamentarne

Dodał: , · Komentarzy: 1

Chciałoby się zapytać "a co ma piernik do wiatraka?!". Sęk w tym, że dużo. Wspomniany wyżej wiedźmin bierze udział w wyborach parlamentarnych 2007 i kto wie czy nie wygra. W wielu miastach wiszą plakaty zachęcające do głosowania na tego kandydata.

Zaciekawiony? Odwiedź stronę. Możesz tam zapoznać się z programem wyborczym Geralta, jak i podyskutować z jego zwolennikami (przeciwnicy są od razu banowani :)).

Nie zwlekaj! Ja już wybrałem!
Inne

Nowe tytuły w Kolekcji Klasyki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Cenega zapowiedziała, iż 19 października pojawi się 5 nowych tytułów w Kolekcji Klasyki. Będą to:

  • Blitzkrieg 2 Złota Edycja – jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego w realiach II Wojny Światowej. Tylko teraz podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem!
  • Hearts of Iron 2 Platynowa Edycja – obowiązkowa pozycja dla każdego stratega, tylko teraz z premierowym dodatkiem Armageddon!
  • Silent Hunter III – zdecydowanie najlepszy symulator łodzi podwodnej na rynku!
  • Sacred Złota Edycja – fantastyczna podróż do świata magii i miecza pełnego akcji oraz niesamowitych przygód!
  • The Bard’s Tale: Opowieści Barda – rewelacyjna gra RPG z Piotrem Fronczewskim i Borysem Szycem w polskiej wersji językowej! Ponadto, dla fanów na płycie jako bonus trzy poprzednie części tej doskonałej gry dostosowane do działania pod systemem Windows XP oraz polskie piosenki w formacie mp3 i tapety!

Miłośników gier z rodziny cRPG na pewno zainteresują dwie ostatnie pozycje. Każda z tych gier będzie kosztowała jedyne 24.90 PLN.

Wiedźmin

Wiedźmin Gameplay Locations

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie Gametrailers udostępniony został najnowszy gameplay z Wiedźmina zatytułowany "Gameplay Locations". Tym razem twórcy przygotowali dla Was krótką wizytę po wspaniałych lokacjach, które będziecie mogli dokładnie eksplorować pod koniec października. Zobaczycie między innymi trening w wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, kilka ulic w Wyzimie oraz bagienną lokację zamieszkaną przez potwory. Narratorem filmu jest podobnie jak w przypadku poprzedniego questowego gameplaya – producent gry Tomek Gop.

Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Filmy fantastyczne

Jak donosi serwis IGN, jedna z najpopularniejszych gier typu MMORPG (największe lata świetności przeżywała między 2000 r. – 2004 r.) – EverQuest zostanie zekranizowana.

Według wiarygodnych źródeł chrapkę na przeniesienie gry na duży ekran ma Avi Arad (producent m.in. serii "X-Men" i "Spider-Man"), a mocno zainteresowane tym pomysłem jest studio Sony Pictures. Podobno wstępnym zarysem scenariusza zajmuje się już Michael Gordon (autor "300"). Poza tym film ma być wysokobudżetową produkcją, która trafi na ekrany naszych kin nie wcześniej niż za trzy lata.

Serwis aby sprawdzić wiarygodność tych informacji skontaktował się z przedstawicielstwem studia Sony. Te nie zaprzeczyło, na dokładkę informując, że termin premiery nie jest jeszcze wyznaczony.

Pozostaje nam tylko trzymać kciuki, aby to przedsięwzięcie nie skończyło jak większość ekranizowanych gier (czyli marnie) i twórcy się tym razem postarali.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

NWN 2: Maska Zdrajcy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem znajduje się kilka filmików do pobrania z najnowszego i jak na razie jedynego dodatku do NWN2. Poza oficjalnym trailerem można również zobaczyć zaprezentowane nowe rasy i klasy jak i epickie wyczyny. Filmiki do pobrania i do streamowania dostępne w rozszerzeniach WMP i Quicktime'a.

Wiedźmin

Muzyka z Wiedźmina – Soundtrack

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak pamiętacie 26 października jest premiera Wiedźmina. A CDP daje płytę z muzyką z gry. Płyta ta trafi do sklepów pod koniec października, niezależnie od gry komputerowej. Niedawno zespół pracujący nad gra ujawnił pełny skład tejże płyty. Muzyka oparta na motywie przewodnim gry jest bardzo zróżnicowana. Wychwycić możemy muzykę celtycką, ciężki rock i metal, eksperymenty wokalne, aż po estetykę reggae / dub i elektronikę. W rozwinięciu pełna lista utworów, jakie znajdą się na tej płycie.

Data premiery wyżej opisywanej płyty zostanie podana wkrótce.

Game Exe

Ogłoszenie wyników

Dodał: , · Komentarzy: 5

Oto właśnie nadszedł TEN dzień. Dzień ogłoszenia wyników w naszym konkursie na opowiadanie humorystyczne lub parodie dzieła znanego pisarza fantasy. Wyłoniliśmy trzy prace, które nagrodzimy egzemplarzami książki Czarnoksiężnicy z krainy osobliwości. Pierwsze miejsce bezsprzecznie zajęło opowiadanie "Za mundurem kaci sznurem". Drugie to napisane w bardzo 'swojskim' stylu "O takich dwóch co poszli w miasto" z niejakim Geraltem i Jaskrem w rolach głównych. Trzecim wybranym przez nas opowiadaniem jest "Jak to się robi", odważne, mogące wywołać rumieniec wstydu i dosyć nietypowe mimo, że oparte na znanym niektórym pomyśle opowiadanie o tym jak TO się robi ;).

Gratulujemy zwycięzcom!

Loki

Betapatch do Loki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Loki – gra, która miała rzekomo połknąć Diablo na śniadanie i przyciągnąć tłumy fanów, okazała się być sporym niewypałem. Jednym z głównych mankamentów była duża ilość bugów skutecznie utrudniająca rozgrywkę. Wszyscy ci co chcą spróbować podłatać swoją grę mogą ściągnąć łatkę w wersji v1.0.6.7 (beta). Poprawia ona między innymi parę błędów dotyczących poszczególnych mocy i umiejętności jak i również wprowadza zmiany do zadawanych obrażeń przez przyzwane stwory.

Łatkę znajdziecie TUTAJ.

Tabula Rasa

Tabula Rasa dopiero od 2. listopada

Dodał: , · Komentarzy: 0

MMORPG Tabula Rasa zaliczy drobny poślizg i trafi do spragnionych graczy dopiero 2 listopada. Jak to zazwyczaj bywa twórcy tłumaczą się, że chcą poświęcić jeszcze trochę czasu na wyłapywanie błędów i ostatnie doszlifowanie gry. A wszystkich tych, którzy nie wiedzą czym TR w wykonaniu Richarda Gariota jest zapraszam na tą stronę.

Wczytywanie...