Wiedźmin

Wiedźmin – pierwsze recenzje

Dodał: , · Komentarzy: 1

Do premiery pozostały już tylko dwa dni, a w magazynach i na stronach internetowych na starym kontynencie, pojawiły się pierwsze recenzje dzieła CD-Projekt RED – gry "Wiedźmin". Co pocieszające każda z nich jest bardzo pochlebna. Norweski serwis x6 jest wręcz zachwycony przyznając grze optymalną ocenę 6/6. Natomiast bliskie euforii są dwa francuskie magazyny – PC JEUX i Joystick – jak dotąd znane ze swych srogich ocen czasopisma przyznały grze 90%, dodatkowo uhonorowując ją znakami jakości.

Joystick 9/10 oraz nagroda Megastar

"Zapomnijcie o wszystkim co w doświadczyliście w grach RPG. Głębia i intensywność…Wiedźmin stanowi nowe odniesienie dla gier RPG"

PC Jeux 90% oraz nagroda ‘Hit PC Jeux’

x6 6/6

“Wiedźmin ustanawia nowe standardy i stanowi świeży powiew w gatunku który przez wiele lat stał w miejscu.”

Gry.wp.pl 9.3/10

“Te kilkadziesiąt godzin spędzonych z Geraltem, to jedne z lepszych growych przeżyć ostatniego czasu. Nawet pomimo tego, że czasem z powodu bugów zgrzytałem zębami.”

Sacred 2

Kolejne screeny z Sacred 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Sacred 2 pojawiły się kolejne obrazki z gry. Nie wiem jak u was ale u mnie budzą na razie mieszane uczucia. Niestety cale otoczenie wygląda jakoś sztucznie i nienaturalnie, a postacie przypominają... lalki. Może tylko mi się wydaje, a może po prostu trzeba dać jeszcze czas deweloperom. Oceńcie sami.

Dodam jeszcze, że warto zawiesić oko na dziale prezentującym profesje w grze oraz na bestiariuszu.

Wiedźmin

Już tylko 7 dni

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jeśli przez kilka ostatnich miesięcy nie miałeś dostępu do sieci, telewizora nie widziałeś na oczy oraz nie wychodziłeś z domu to pragniemy cię poinformować, że do wiekopomnego momentu jakim jest premiera Wiedźmina – prawdopodobnie najlepszej polskiej gry jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne – zostało już tylko 7 dni! Odliczajcie z nami!

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: W przyszłych konkursach organizowanych przez GE jako nagrody preferowałbyś:

Wyniki ankiety

Głosowało 351 osób. Planując następne konkursy postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom ;-) Tymczasem zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Wraz ze spadkiem cen dostępu do sieci wzrasta w Polsce popularność gier MMORPG. Co o tym sądzisz?

Hellgate: London

Demo Hellgate: London

Dodał: , · Komentarzy: 4

W serwisie WorthPlaying pojawiło się grywalne demo nadchodzącej produkcji od Flagship Studios – Hellgate: London. Co tu więcej mówić. Chętnych zapraszamy pod ten adres (1.4 GB). Pełna wersja gry pojawi się w Europie 2 listopada.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowy gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiejszego dnia serwis GameSpot udostępnił najnowszy gameplay z „Wiedźmina” zatytułowany „Combat and tactics”. Przedstawia on system walki zawarty w grze oraz pokazuje nam jak możemy korzystać z wszystkich jego opcji.

Gameplay znajdziecie pod tym adresem. Tradycyjnie życzymy miłego oglądania ! ;)

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion Game of the Year PL już w piątek

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już w piątek, czyli 19 października, pojawi się unikalna edycja czwartej części sagi Elder Scrolls – Obliviona całkowicie po polsku. Za tą produckję zapłacimy teraz 129,90 PLN.

Oto co Cenega zawarła w tej edycji:

  • Płyta DVD z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Płyta DVD z dodatkiem Shivering Isles oraz modem Knights of the Nine
  • Patch polonizujący wszystkie części gry
  • 5 (!) poradników do gry przygotowanych przez serwis Gry-Online
  • Drukowana, kolorowa mapa świata gry

Dodatkowo Cenega poinformowała, iż prace na polonizacją najnowszego dodatku do Obliviona – Fighter’s Stronghold – trwają.

Mount & Blade: Warband

Nowa wersja gry Mount&Blade

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie ukazała się nowa wersja gry Mount&Blade oznaczona numerkiem 0.894. Poprawiono w niej kilka bugów – między innymi związanymi z SI przeciwników. Posiadacze poprzednich wersji gry muszą jedynie ściągnąć patch aktualizujący. Więcej informacji tutaj.

Może niektórzy z was zapytają czym jest Mount&Blade. Otóż jest to gra komputerowa w wersji shareware – po dobiciu do 6 poziomu trzeba zakupić grę lub grać od nowa... Produkcja ta łączy w sobie elementy gier akcji, RPG oraz strategii. Poruszamy się tam na dwóch płaszczyznach oraz w dwóch perspektywach. W widoku z trzeciej osoby podróżujemy po mapie, gdzie szukamy przeciwników. Gdy ich napotkamy, przenosimy się na pole bitwy oraz w widok z pierwszej osoby. Oczywiście nie walczymy sami – możemy zebrać dość sporą drużynę, która nas wspomoże. Być może grafika nie jest powalająca, ale przyjemność płynąca z gry jest duża. Nawet pomimo tego, że w grze nie istnieje fabuła. Jednakże odpowiedni mod naprawia to niedociągnięcie :) Po więcej informacji o grze zapraszam tutaj oraz tu.

Hellgate: London

Hellgate: London w złocie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowało Electronic Arts, najnowsze dzieło Flagship Studios – Hellgate: London – osiągnęło złoty status i trafiło do tłoczni. Premiera już 2 Listopada. EA poinformowało również o demie rzeczonego tytułu, które ma się pojawić już w ten piątek. Wiadomo że w demie będzie pokazana zaledwie cząstka możliwości Hellgate.

Wiedźmin

Wiedźmin – status gold osiągnięty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma CD-Projekt z radością oficjalnie ogłosiła, iż długo oczekiwane przez wszystkich graczy dzieło studia CD-Projekt RED, osiągnęło status gold. Świadczy to o tym, że produkcja nad "Wiedźminem" została ukończona. Gra trafi na półki sklepowe w Europie i Azji 26 października. Natomiast premiera za oceanem została ustalona na 30 października.

Wczytywanie...