Wiedźmin

Wiedźmin – nowy gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiejszego dnia serwis 1 UP udostępnił najnowszy gameplay z „Wiedźmina” zatytułowany „Hunting The Wild Hunt”. Jest to kolejne zadanie z gry jakim uraczył nas CD-Projekt Red. Przedstawia on zadanie poboczne, które uaktywni się podczas łowów na południcę. Zleceniodawcą jest stary pustelnik, który poprosi nas o rozwiązanie kwestii nawiedzenia przez Dziki Gon okolicznego kręgu druidzkiego. Król Gonu za pomocą mocy kręgu, pragnie zwabić do siebie widma poległych wojowników, którzy zostali pochowani obok chaty pustelnika. Należy pokonać niespokojne duchy i odegnać Króla Gonu.

Gameplay znajdziecie pod tym adresem. Tradycyjnie życzymy miłego oglądania ! ;)

World of Warcraft

World of Warcraft – teraz taniej

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się (albo odstraszała ich wysoka jak na polskie warunki cena) na zakup najpopularniejszej gry MMO na świecie – World of Warcraft. Od pewnego czasu można ją pozyskać wraz z rozszerzeniem The Burning Crusade, w specjalnej i okazyjnej kwocie. Podstawową wersje gry można nabyć już za 69,90 zł., natomiast pierwszy oficjalny dodatek został wyceniony na sumę pieniężną w wysokości 79,90 zł.

Zawsze to coś... Niestety cena miesięcznego abonamentu, za niewątpliwą przyjemność zabawy w świecie Azeroth, jaka była taka została.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, wczorajszego dnia odbyła się premiera ostatniego już pluginu do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, którym to firma Bethesda oficjalnie kończy swoją przygodę z tą częścią cyklu. Dodatek jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, a także dla graczy posiadających konsole Xbox 360 (ściągnąć dodatek można za pośrednictwem Xbox Live).

Pobrać owy add-on można pod tym adresem (10,3 MB).

Warto się pośpieszyć z decyzją, gdyż dodatek jest całkowicie darmowy tylko i wyłącznie do dnia 21 października. Po upływie tego terminu, zanim pobierzemy Fighter’s Stronghold będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości kilku dolarów.

New Dawn

Demo New Dawn opóźnione

Dodał: , · Komentarzy: 0

Złe wieści płyną ze strony twórców polskiej gry "New Dawn":

Z żalem zawiadamiany, że oczekiwana grywalna wersja demonstracyjna New Dawn nie ukaże się w zapowiadanym terminie. Mimo że ogromna większość prac została już ukończona, nie jesteśmy zadowoleni z ostatecznego efektu, toteż podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery. Dokładamy wszelkich starań, by wersja demonstracyjna spełniała oczekiwania graczy, jednak nieodzowne okazało się wykonanie dodatkowych prac, by New Dawn prezentowało się jak najlepiej. O efektach naszych wysiłków będziemy Was informować co jakiś czas.

Oby ten dodatkowy czas nie poszedł na marne.

Space Siege

Ruszyła strona Space Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

GPG (GasPoweredGames – twórcy Dungeon Siege'a) właśnie ruszyło z oficjalną stroną swojej najnowszej produkcji – SpaceSiege. Nie trzeba specjalnej wyobraźni, by domyślić o czym ta gra będzie. 'Siege' wyjęte z serii DS zapewni nam porządną rozwałkę w stylu hack&slash, a 'Space' jednoznacznie określi klimaty z jakimi będziemy się zapoznawać. Na stronce znajdziecie trailerek do pobrania oraz trochę podstawowych informacji.

  • Oficjalna strona: TUTAJ.
  • Oraz parę screenów: TUTAJ.
Wiedźmin

Potwierdzanie zamówień Wiedźmina!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Jeśli składaliście zamówienia przedpremierowe na Wiedźmina w sklepie gram.pl to koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe (oczywiście jeśli nie robicie tego codziennie oczekując na ten upragniony tytuł). W dniu dzisiejszym rozpoczął się proces potwierdzania zamówień, a to oznacza już tylko jedno. Czas Wilka już wkrótce... Radujmy się!

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

NWN2: Mask of the Betrayer – Download

Dodał: , · Komentarzy: 0

Atari udostępniło możliwość zassania Neverwinter Nights™ 2: Mask of the Betrayer z strony Atari.

Dodatek Mask of the Betrayer przedstawia:

  • Od 20 do 30 godzin wspaniałych przygód, z porywającą akcją oraz bogatymi historiami różnych osób.
  • Awanse do poziomu "epickiego" (powyżej 20) oraz wybór z ponad 100 nowych zaklęć oraz dodatków.
  • Nowy zestaw narzędzi do tworzenia swoich własnych przygód – uproszczony tak, że kreacja tychże przygód nigdy nie była prostsza!
  • Załączone nowe potwory, bronie, rzeczy, klasy, rasy oraz otoczenie.

Dlaczego czekasz? Zacznij grać już dzisiaj! :)

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Twierdza Wojownika

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bethesda poinformowała o wydaniu oficjalnej wtyczki do Obliwiona – Oblivion — Fighter's Stronghold. Plugin ma się pojawić 15 października i dostępny będzie za darmo przez jeden tydzień. Dodatek będzie oferował wspomnianą twierdzę – zamek, w którm mieszkać będzie mógł nasz bohater. Dwór posiadać będzie wiele komnat, skarbiec, miejsce na trofea, a po zamku kręcić się będą trenerzy.

Z wydaniem tego pluginu Bethesda kończy swoją przygodę z TES IV. Teraz liczymy na dodatki zrobione przez fanów oraz informacje o TES V.

Wczytywanie...