Gothic II

Ku'hajag – Podróż Rolanda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ku'hajag – Podróż Rolanda to modyfikacja do Gothica II. Ta mała modyfikacja gry opowiada historię Rolanda najemnego żołnierza. Historia poprowadzi Cię przynajmniej przez pierwsze jego kroki rozpoczynające podróż. Ku'hajag to wyspa na którą się Ronald dostał aby przejść test – rozwiązać zagadkę aby się dostać w szeregi Gildii.

Wiedźmin

Premiera Wiedźmina już dziś!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oczywiście mówimy tu o grze na telefony komórkowe. Gra Wiedźmin: Krwawy szlak została stworzona przez firmę Breakpoint, dostępna jest od dzisiaj dla użytkowników sieci Play.

Wiedźmin: Krwawy Szlak to platformowa gra 2D, w której użytkownicy wcielają się w Geralta, obiecującego adepta szkoły wiedźmińskiej. Twórcy przygotowali dla gracza szereg atrakcji i niespodzianek, rozpisanych na 12 dużych plansz w czterech różnych lokacjach. Na Geralta czekać więc będzie jedenaście rodzajów przeciwników i zróżnicowane sposoby na ich eliminowanie – od dwóch mieczy począwszy, przez magiczne znaki, na dobrze zaprojektowanym systemie combosów kończąc. Dodatkową atrakcją jest możliwość dzielenia się z innymi osobami wynikami po ukończeniu gry, poprzez wysłanie swojego rezultatu na serwer.

Jednym słowem zręcznościowa rąbanka ;).

Wczytywanie...