Gothic 3

Aktualizacja działu Gothic 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

W naszym serwisie pojawiły się dwa nowe, jeszcze cieplutki artykuły do Gothica 3. Oto one:

  • Starzy Przyjaciele – Zastanawiałeś się kogo ze starych przyjaciół spotkasz w najnowszej części Gothica? Diego? Gorna? Miltena? A co z Magami Wody? Z tego artykułu dowiesz się, kto przypłynął na kontynent i gdzie go znaleźć.
  • Kody – Masz problem ze zdobyciem świetnej broni? Brakuje ci jakiegoś NPC? Teraz to nie problem. Zajrzyj, a wszystkie twoje kłopoty znikną.
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion nie trafi na konsolę Wii

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przedstawiciel Bethesda, Pete Hines oznajmił iż hit "Oblivion" nie trafi na platformę Wii. Jest to spowodowane brakiem odpowiednich narzędzi, które pozwoliłyby przenieść grę na konsolę Wii. Nie pozwala na to także sama wydolność konsoli.

Gdyby dało się przenieść grę na konsolę Wii – jak mówi Hines – Zostałoby to na pewno zrobione.

Tak więc posiadacze konsoli Wii, muszą się zaopatrzyć w zwykły komputer lub inną konsolę.

Gra ukazała się już na PC, Xbox 360, a w marcu ukażę się na konsoli PS3.

Inne

Najlepsze scenariusze Quentina w formacie pdf

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie konkursu Quentin pojawił się, w formacie pdf (283 kb) najlepszy scenariusz edycji z 2005 roku – "W południe". Autorem tekstu jest Aleksander Ryłko, przygodę do systemu Deadlands, możecie pobrać pod tym adresem. Od przyszłego tygodnia na oficjalnej stronie nagrody pojawiać się będą – również w formacie PDF – najlepsze scenariusze z ubiegłorocznej edycji.

World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW Filmik z premiery cz. 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedawno informowaliśmy o filmiku z premiery TBC, głównie pokazującego wydarzenia z Kalifornii, dziś na oficjalnej stronie WoW'a pojawiła się druga część przedstawiająca wydarzenia w Europie, głównie miały one miejsce w Londynie, Paryżu, Berlinie i Sztokholmie. Przedstawia on głównie wywiady z graczami. Można go pobrać tutaj (33.94 MB).

Inne

The Guild 2 – premiera

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalne oświadczenie firmy CD Projekt:

"CD Projekt z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła gra The Guild 2 – znakomita strategia ekonomiczna z elementami gry RPG!

The Guild 2 umożliwia rozpoczęcie kariery średniowiecznego przedsiębiorcy. Wśród 10 dostępnych profesji można wybrać między innymi zawód farmera, cieśli, kowala, czy alchemika. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wcielić się w charyzmatycznego księdza, czy siejącego strach rzezimieszka. Oprócz doglądania swojego biznesu, należy też zadbać o rozbudowę własnej strefy wpływów. Pomoże w tym obejmowanie kolejnych ważnych stanowisk w radzie miasta. The Guild 2 to także jedyna w swoim rodzaju symulacja życia w średniowiecznym mieście. Romanse, zdrady, przekupstwa, ale także zakładanie rodziny i kształcenie dzieci, które później mogą odziedziczyć cały majątek. The Guild 2 posiada także tryb rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział aż do 8 graczy jednocześnie. Gra posiada rewelacyjną oprawę graficzną – przepięknie stworzone miasta idealnie oddają atmosferę tego okresu w historii Europy."

Sacred 2

Sacred 2: Filmik

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawił się filmik prezentujący Sacred 2, w nim m.in pokaz walki, spojrzenie na efekty cieni oraz światła, pokazanie kilku kombinacji uzbrojenia (z ponad 100 możliwych) oraz kilku broni (40 rodzai). Filmik trwa 1.44 minut, można go pobrać tutaj.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Szalone wyspy

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawił się wywiad z projektantem dodatku to Elder Scrolls IV: Oblivion – Markiem Nelsonem. Zapowiedział on że mają zostać dodane różne egzotyczne miejsca, setki nowych bron, przedmiotów oraz oczywiście dużo różnych zadań. Dodatek będzie dostępny zarówno na PC i Xbox 360 (możliwy do nabycia tylko za pomocą Xbox Live). Cały wywiad można przeczytać tutaj.

Wczytywanie...