The Guild 2 – premiera

1 minuta czytania

Oficjalne oświadczenie firmy CD Projekt:

"CD Projekt z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła gra The Guild 2 – znakomita strategia ekonomiczna z elementami gry RPG!

The Guild 2 umożliwia rozpoczęcie kariery średniowiecznego przedsiębiorcy. Wśród 10 dostępnych profesji można wybrać między innymi zawód farmera, cieśli, kowala, czy alchemika. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wcielić się w charyzmatycznego księdza, czy siejącego strach rzezimieszka. Oprócz doglądania swojego biznesu, należy też zadbać o rozbudowę własnej strefy wpływów. Pomoże w tym obejmowanie kolejnych ważnych stanowisk w radzie miasta. The Guild 2 to także jedyna w swoim rodzaju symulacja życia w średniowiecznym mieście. Romanse, zdrady, przekupstwa, ale także zakładanie rodziny i kształcenie dzieci, które później mogą odziedziczyć cały majątek. The Guild 2 posiada także tryb rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział aż do 8 graczy jednocześnie. Gra posiada rewelacyjną oprawę graficzną – przepięknie stworzone miasta idealnie oddają atmosferę tego okresu w historii Europy."

Gra The Guild 2 została wydana w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...