posiadlosc

The Guild 2 – premiera

1 minuta czytania

Oficjalne oświadczenie firmy CD Projekt:

"CD Projekt z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła gra The Guild 2 – znakomita strategia ekonomiczna z elementami gry RPG!

The Guild 2 umożliwia rozpoczęcie kariery średniowiecznego przedsiębiorcy. Wśród 10 dostępnych profesji można wybrać między innymi zawód farmera, cieśli, kowala, czy alchemika. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wcielić się w charyzmatycznego księdza, czy siejącego strach rzezimieszka. Oprócz doglądania swojego biznesu, należy też zadbać o rozbudowę własnej strefy wpływów. Pomoże w tym obejmowanie kolejnych ważnych stanowisk w radzie miasta. The Guild 2 to także jedyna w swoim rodzaju symulacja życia w średniowiecznym mieście. Romanse, zdrady, przekupstwa, ale także zakładanie rodziny i kształcenie dzieci, które później mogą odziedziczyć cały majątek. The Guild 2 posiada także tryb rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział aż do 8 graczy jednocześnie. Gra posiada rewelacyjną oprawę graficzną – przepięknie stworzone miasta idealnie oddają atmosferę tego okresu w historii Europy."

Gra The Guild 2 została wydana w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...