Inne

Gry roku 2006 by GameLog

Dodał: , · Komentarzy: 0

Polski serwis o grach komputerowych GameLog opublikował listę najlepszych gier roku 2006.

Grą roku został "Company of Heroes", strategia od studia Relic.

RPG'iem roku został "Oblivion" od Bethesdy. Nominowane do tej kategorii były również "Neverwinter Nights 2" oraz "Titan Quest".

Inne

Scion: Hero

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie White Wolf pojawił się kolejny fragment podręcznika do nowego systemu Scion: Hero, który powinien pojawić się w kwietniu tego roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

World of Warcraft

WoW: Patch 2.0.10

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiły się informacje o kolejnym patchu: 2.0.10. Nowości jakie on wprowadza to między innymi: kilka ogólnych poprawek związanych z zadaniami oraz przedmiotami, koszt niektórych przedmioty za Arena Points został zwiększony, a niektórych zmniejszony, poprawki czarów dla Druida, Paladyna, Priesta, Shamana, Warlocka i Warriora oraz kilka błędów związanych z działaniem wysoko-poziomych instancji. O wszystkich poprawkach można przeczytać tutaj.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Black Temple

Dodał: , · Komentarzy: 1

Czarna Świątynia. Dawniej własność Dranei, później pod władaniem Orków z Hordy. Następnie Czarna Świątynia była pod rządami Ner'zhula przez co została zagarnięta przez Płonący Legion. Przechodziła z rąk do rąk, aby w końcu stać się domem Illidana. Stawienie czoła władcy Outland nie będzie łatwe.

The Black Temple, to 25 osobowy raid, zlokalizowany w Shadowmoon Valley, w Outlandzie.

  • Zdobądź setki rzadkich i epickich przedmiotów
  • Wybierz swoją drogę, przez raid dla 70 leveli, dzięki któremu...
  • Spotkasz się twarzą w twarz z Illidanem!

Tutaj znajdziecie screena Czarnej Świątyni.

Dzielni poszukiwacze przygód, do dzieła!

Neverwinter Nights 2

NwN 2 patch 1.04 PL

Dodał: , · Komentarzy: 0

Doczekaliśmy się w końcu patcha w wersji 1.04 do polskiej wersji Neverwinter Nights 2. Patch ten poprawia wiele błędów oraz wprowadza kilka nowości m.in. nowe menu, umożliwiające wybieranie i szybkie korzystanie z najczęściej używanych komend głosowych podczas rozgrywek w sieci. Przy drzewach zastosowano także nowe tekstury przez co powinny wyglądać lepiej. Patch ten można pobrać stąd (67 MB).

Wczytywanie...