World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW: Filmik z premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się prawie 8 minutowy filmik – przygotowany przez ekipę GGG (Gnomeregan Gnews Gnetwork ;) ), związany z premierą The Burning Crusade. Pokazuje on wydarzenia na blisko 50h przed premierą dodatku z Kalifornii oraz Europy m.in krótkie wywiady z graczami oraz konkurs "tańca". Polecam wszystkim. Filmik do pobrania tutaj (52.6 MB).

Inne gry RPG

Quentin 2007: Jeszcze 44 dni

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeszcze przez 44 dni można nadsyłać scenariusze na dziewiątą edycję konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin. Wszystkich, którzy wciąż zastanawiają się nad startem, zapraszamy na oficjalną stronę konkursu, gdzie pojawiły się dobre wiadomości dla osób piszących do systemów autorskich. Nagroda, której patronem jest pismo Gwiezdny Pirat, zostanie wręczona na konwencie ConStar 29 kwietnia 2007 roku. Zapraszamy do pisania!

Quentin
Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia – CD Projekt Red, twórcy The Witcher, zaprezentowali nam siatkę oraz model low poly Bruxy – wampira występującego w grze Wiedźmin.

"Bruxa należy do rodziny wampirów wyższych i jest jednym z najbardziej niebezpiecznych przeciwników, jakiego będziemy mieli okazję spotkać w czasie przygody. Cechuje się niezwykłą szybkością i zwinnością oraz dużą siłą ataku. Wybierając się na polowanie na Bruxę warto przygotować odpowiednią ilość mikstur, zwłaszcza tych, które chronią przed jej zabójczymi zdolnościami specjalnymi."

Wczytywanie...