World of Warcraft

World of Warcraft – plany twórców

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na europejskiej stronie internetowej World of Warcraft zaktualizowano dział, w którym mowa jest o najbliższych planach twórców. Można się z niego dowiedzieć jakie elementy mają szansę trafić do kolejnego uaktualnienia gry.

Wiedźmin

Nowe filmy z Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiły się 4 kolejne filmiki z Wiedźmina z targów w Lipsku. Są w wysokiej jakości, ale by móc je oglądać większymi, trzeb się zalogować. Na szczęście małe okienko też trochę warte. Wszystkie są do obejrzenia na tej stronie media.pc.ign.com.

Hellgate: London

Nowe screeny z Hellgate: London

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Hellgate: London pojawiły się nowe screeny z tej bardzo obiecującej gry. Hellgate: London będzie grą RPG z widokiem pierwszoosobowym, którą szykują dla nas autorzy kultowego Diablo. Pracujący teraz pod szyldem Flagship Studios ludzie planują ukończyć swój nowy projekt w roku 2006, a wtedy wydaniem i dystrybucją zajmie się Namco.

World of Warcraft

Plaga w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na świat Warcrafta spadła plaga, zbierając śmiertelne żniwo wśród jego mieszkańców. A wszystkiemu winny jest zamieszkujący niedawno odkryte ruiny Zul´Gurub bóg krwi, Hakkar. Coś mu się chyba pomieszało, bo zamiast walczyć z bohaterami-samobójcami nawiedzającymi jego leże, postanowił zniszczyć świat.

Hakkar na walczących z nim śmiałków rzuca przekleństwo (debuff) nazwane Corrupted Blood, zadające spore obrażenia (250 – 350) i przenoszące się na okolicznych bohaterów. Co jednak najlepsze, niektórzy z nich wynieśli je poza ruiny, zarażając mieszkańców pobliskich osiedli. Plaga zaczęła się rozprzestrzeniać pomiędzy mieszkańcami Azeroth – i już niedługo później wejście do niektórych dużych miast wiązało się z ryzykiem niemal natychmiastowej śmierci.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Screenshoty z TES IV: Oblivion

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Bethesda Softworks pojawiły się trzy nowe screeny z wersji XboXowej TES4:Oblivion, przedstawiające kolejno: uroczą leśną scenkę z bardzo uroczym jeleniem, sklep z księgami oraz miasto w niezbyt sprzyjających dlań czasach. Screeny są dostępne tu i tu.

Frater

Frater – kolejna polska produkcja cRPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Polacy coraz silniej starają się dać o sobie znać światowym odbiorcom cRPG. Po "The Roots" tworzonym przez Tannhauser Gate i sławniejszym "Wiedźminie" autorstwa CD Projekt RED, przychodzi kolej na następną polską produkcję kanonu. Jej autorem jest grupa Rebelmind odpowiedzialna za stworzenie niezłej jak na rodzime warunki gry RPG akcji "Space Hack". Ich nowy produkt nosi nazwę Frater. Autorzy zarzekają się, że konotacje browarnicze są złudne i gra ma być niezależnym, pełnowymiarowym i porządnym cRPG.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowy materiał filmowy z Lipska

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach bieżącego "materiału tygodnia", CD Projekt RED opublikował za pośrednictwem oficjalnej strony Wiedźmina materiał filmowy, będący krótkim sprawozdaniem z tegorocznych targów Games Convention, które odbyły się w Lipsku. Główna część reportażu poświęcona jest rzecz jasna RPG o białowłosym pogromcy potworów. Warto rzucić na to okiem. Plik zajmujący 21MB możecie pobrać z oficjalnej strony "Witchera".

Inne

Ósma Era Ultimy Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Electronic Arts wydaje pokaźne rozszerzenie do jednego z najsłynniejszych, bo pionierskiego, tytułów MMORPG – Ultimy Online. Dodatek nosi nazwę "The Eighth Age" (nazwa może być interpretowana zarówno jako "Ósma Era", jak i "Ósmy Rok" – jego edycja wiąże się bowiem z ósmymi urodzinami gry). Instalacja wnosi sporą liczbę zmian i usprawnień do rozgrywki.

Wczoraj na oficjalnej stronie UO została założona podsekcja poświęcona Ósmej Erze. Znajdziecie na niej szereg materiałów informujących o zmianach oraz możliwościach nabycia bonusowego dodatku.

Neverwinter Nights

NWN: Wywiad z Craigiem Welburnem

Dodał: , · Komentarzy: 0

BioWare na swoich stronach opublikowało wywiad z Craigiem Welburnem, jednym z programistów firmy.

"Starszy Programista 'Live Team' Craig Welburn jest bezdyskusyjnym Mistrzem Wszechświata Neverwinter Nights. Nie wierzycie? A więc, Craig jest główną osobą, który zapala zielone światło dla nowych rozwiązań w kodzie, wykrywa i naprawia bugi oraz tworzy wiele dodatków, które sprawiają radość z gry w NWN."(...)

Wczytywanie...