Heroes of Might & Magic V

Na oficjalnej stronie Heroes of Might and Magic V zamieszczony został log z wczorajszej rozmowy czatowej, w której jeden z głównych twórców gry, Fabrice Cambounet (to on jest komentatorem we wszystkich dotychczasowych klipach HoMM V), odpowiadał na pytania graczy.

Francuz dość długo mówił o wersji beta i procesie testowania gry, parametrach technicznych i wymogach sprzętowych oraz samych właściwościach rozgrywki. Jeśli chcecie zapoznać się z tym bliżej, log możecie przeczytać pod tym linkiem/

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Serwis Gaming Target o Tes4: Oblivion

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronach serwisu Gaming Target pojawił się kolejny artykuł wieszczący rychłe przybycie TES4: Oblivion. Treść artykułu można śmiało potraktować jako niewielkie podsumowanie informacji na temat TES4, które jednak unika zagłębiania się w szczegóły i służy jedynie jako swego rodzaju 'przypomnienie' dla setek tysięcy fanów czekających na cRPG, które znów ma odmienić świat graczy zagłębiających się w tym gatunku. Wszystkich chętnych zapraszam do lektury...

Neverwinter Nights 2

NWN2: wydajność i wymagania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalny komunikat twórców Neverwinter Nights 2, pochodzący z ust Brian'a D. Lawson'a brzmi, że gra wymagać będzie DirectX 9.0c oraz kart graficznych obsługujących shader model 2.0. Gra powinna więc ruszyć na wszystkich kartach z serii ATI Raedon.

Diablo II

Diablo II Patch 1.11b

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard wydał mini patch do "Diablo 2" o numerze 1.11b. Poprawia on dwa małe błędy w grze:

  • naprawia błąd, który mógł powodować zawieszenie się komputera, gdy gracz powracał na czat po wyjściu z gry
  • naprawia błąd, który mógł powodować zawieszenie się komputera, gdy słowo runiczne "Pokój" zostało użyte na najemniku.

Aby ściągnąć patch, należy połączyć się z battlenetem.

World of Warcraft

World of WarCraft – patch 1.7.0 już jest!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszystkich posiadaczy World of WarCraft spieszymy poinformować, iż na serwerze CD-Projekt dostępna jest już najnowsza łatka, aktualizująca grę z wersji 1.6.1 do 1.7.0.

Patch wprowadza do gry masę nowości i zmian – m.in. ruiny Zul’Gurub, w których czeka aż 120 nowych rzadkich i epickich przedmiotów o odszukania, nowe pole bitew Arathi Basin, turniej wędkarski Stranglethorn Fishing Extravaganza czy poważne zmiany w drzewkach talentów łowców.

Plik z opisywanym uaktualnieniem pobrać możecie bezpośrednio stąd (53.3MB).

Fable: Zapomniane Opowieści

Fable: The Lost Chapters – Dev Diary

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na serwisie IGN możecie zapoznać się z Dev Diary (Dziennik Twórcy) twórców Fable: The Lost Chapters, o wiele mówiącym tytule "The Sword is Mightier than...that other sword" (~"Ten miecz jest potężniejszy niż...ten drugi miecz"). W podobnej do tej konwencji utrzymany jest cały tekst. Możecie go przeczytać, klikając tutaj.

Inne

Neverend – screenshoty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Neverend jest klasyczną grą cRPG, tworzoną przez mało znane słowackie studio Mayhem. Twócy zapowiadają, że będzie utrzymane w klimacie "Final Fantasy", a gracz zostanie przeniesiony do świata rycerzy i duszków :P Najmocniejszymi punktami gry mają być dopracowana kreacja postaci, możliwość tworzenia własnych czarów oraz, "oczywiście", grafika. Właśnie oprawę graficzną możemy podziwiać na screenshotach , które udostępnia serwis GamersHell. Nie wygląda to źle, choć hitem, przynajmniej pod względem wizualnym, zdecydowanie Neverend nie zostanie.Jeśli chcecie trochę więcej dowiedzieć się o grze zapraszamy na oficjalną strone gry.

Neverwinter Nights

NWN: automatyczna instalacja CEP-a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy CEP-a (Community Expantion Pack), dodali do niego możliwość automatycznej instalacji poszczególnych komponentów. Pojedynczy plik .exe można ściągnąć zarówno w wersji pełnej instalacji, jak i jako patch, aktualizujący dotychczasową wersję dodatku. Uruchamiając ów plik, zainstaluje się najnowsza wersja CEP-a pod NWN spatchowanego do wersji 1.66. Plik ważący 145 MB (w wersji pełnej instalacji) nie zadziała pod Linuxem, bądź na systemach dla komputerów z rodziny Macintosh.

Wczytywanie...