outpost
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Gavin Carter dla serwisu "Jolt: Online Gaming"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gavin Carter (pracownik Bethesda Softworks) udzielił kolejnego wywiadu, tym razem dla serwisu 'Jolt: Online gaming' , w którym ponownie odpowiada na kilka ogólnych pytań dotyczących czwartej części serii 'The Elder Scrolls: Oblivion'. Zaprezentowany tekst dotyczy zasadniczo wszystkiego: począwszy od często już opisywanego w różnych artykułach Radiant AI, na klimacie gry i ilości książek w niej występujących kończąc. Artykuł nie wnosi jednak żadnych rewelacji do tego co już o Oblivionie wiemy i warto się z nim zapoznać traktując go raczej jako ciekawostkę, z której wydobyć możemy zaledwie kilka ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury....

Fallout 3

Nowe lokacje z Van Burena

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie serwisu No Mutants Allowed pojawiły się opisy kilku lokacji z projektu Van Buren (kolejna część Fallouta, która miała być wydana przez Black Isle, ale projekt został zamknięty ze względu na problemy finansowe, a prawa zostały sprzedane firmie Bethesda Softworks)...

World of Warcraft

Wygraj GeForce'a dzięki World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard wraz z firmą NVIDIA rozdaje karty graficzne GeForce 6800 Ultra! Aby zgarnąć jedną z pięciu, należy nakręcić film w grze Word of Warcraft, a następnie dopasować do niego muzykę z jednej ze starszych gier Blizzarda. Utworów jak i dokładnych zasad szukajcie tutaj.

Konkurs nazwany BlizzCon World of Warcraft Movie Competition ma ścisły związek z nadchodzącą imprezą BlizzCon. W zabawie będzie pięciu zwycięzców, a każdy z nich dostanie, oprócz wspomnianego GeForce’a, 2 zaproszenia na BlizzCon, darmowy rok subskrypcji na WoW, plakat z WoW, czapeczkę z daszkiem WoW oraz figurki, z tej samej gry.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion – Nowy Team Diary

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Bethesdy poświęconej serii The Elder Scrolls pojawił się już wczoraj nowy Team Diary , opisujący proces powstawania podziemi, które przyjdzie nam zwiedzać podczas gry... Równocześnie z tym artykułem zaprezentowano kilka screenów z oblivionowego Construction Seta. Zapraszamy do lektury....

Heroes of Might & Magic V

Poczatuj z twórcą HoMM V

Dodał: , · Komentarzy: 0

Producent Heroes of Might and Magic V, firma Ubisoft, organizuje w przyszły czwartek (15 września) czat z Fabrice Cabournetem, jednym z twórców gry. Czat odbędzie się o godzinie 18.00.

Dane techniczne:
  • Serwer: irc.ubisoft.com
  • Kanał: #Heroes

Pełną informację na ten temat znajdziecie tutaj.

Gothic 3

Gothic 3 – dwa nowe screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnym forum Gothic 3 Ivan Ertlov (Community Manager z JoWooD) opublikował dwa nowe screeny. Przedstawiają twierdzę na tle górskiego krajobrazu oraz życie mieszkańców osady. Screeny dostępne są tu .

Heroes of Might & Magic V

Demo clip Heroes of Might and Magic V

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z oficjalnej strony Heroes of Might and Magic V można ściągnąć pierwszą część klipu demonstracyjnego gry, który został zaprezentowany podczas tegorocznych targów Games Convention. W klipie ponownie mamy przyjemność uraczyć się francuską angielszczyzną Fabrice Cambounet'a, komentującego to, co widzimy na ekranie.

Filmik jest logiczną kontynuacją poprzednich klipów, które były publikowane przez Nival Interactive w zeszłych miesiącach.

Klip można ściągnąć stąd. Zajmuje 22 MB.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Zwiastun Dungeons & Dragons Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

O Dungeons & Dragons Online, czyli MMORPGowej komputeryzacji słynnej gry fabularnej słychać już od jakiegoś czasu.W końcu mamy możliwość przekonania się choć trochę, jak na żywo będzie wyglądała rozgrywka. Serwis FilePlanet udostępnia do ściągnięcia trailer gry, który niedawno został udostępniony przez Turbine. Filmik zajmuje 9,3 MB; można go ściągnąć stąd.

Guild Wars

ArenaNET udostępniła Sorrow’s Furnace!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicami twórcy Guild Wars – firma ArenaNET – udostępnili minionej nocy oczekiwane uaktualnienie Sorrow’s Furnace. Aktualizacja ta wzbogaca grę o dwie zupełnie nowe lokacje, oferujące graczom masę nowych zadań, przedmiotów i potworów do unicestwienia.

Oczywiście wspomniane uaktualnianie wprowadziło również do gry wiele "niewidocznych" zmian – m.in. zmodyfikowano system zdobywania umiejętności, zmieniono sposób zarządzania punktami atrybutów, wprowadzono zmiany w funkcjonowaniu i walce pomiędzy gildiami, poprawiono zbalansowanie potworów oraz dokonano modyfikacji interfejsu. Pełna lista zmian i nowości zaimplementowanych do gry dostępna jest pod tym adresem.

Warto przy okazji wspomnieć, że specjalnie na potrzeby opisywanego uaktualnienie Jeremy Soule – kompozytor odpowiedzialny za muzykę m.in. do The Elder Scrolls III: Morrowind, Neverwinter Nights czy Icewind Dale – skomponował dodatkowe dwadzieścia pięć minut ścieżki dźwiękowej, która dostępna jest w postaci specjalnego, darmowego mini-paku oferowanego przez serwis Direct Song.

Wczytywanie...