Aion

Aktualizacja aion 4.8 już w Europie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Fantasy MMO "AION Free-to-Play" jest już dostępne we wszystkich swoich wersjach językowych w odsłonie 4.8. W tej aktualizacji o tytule "Wiatr Przeznaczenia" świat Atrei ulega dużej zmianie. Obszary Katalam, Sarpan i Tiamaranta zostały zniszczone przez władcę Balaurów, Beritrę, a z głębin oceanu wyłoniły się dwie nowe krainy: Vengar i Signia. Ten sam antagonista, Beritra, jest równocześnie bossem nowej, 12-osobowej instancji o nazwie Makarna. Ponadto graczy oczekują legionowe bitwy terytorialne oraz zmiany interfejsu i systemu umiejętności.

aion
Aion

Konkurs na cosplay Aiona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis GRYOnline.pl oraz Gameforge przygotowali specjalny konkurs dla wszystkich fanów sieciowej gry Aion, którym nieobce są nożyczki a do tego marzą, by przebrać się za postać z ulubionej gry.

aion, gameforge, gryonline

Specjalny konkurs na cosplay z gry Aion to nie tylko sposobność do pokazania przed szerszą publiką swojej kreatywności, ale także okazja do zgarnięcia nagrody pieniężnej. Wystarczy jedynie własnoręcznie przygotować strój, który zmiecie konkurencję.

Aion

Informacja prasowa

Wydawca Gameforge udostępnił dzisiaj najnowszą aktualizację 3.5 gry MMO AION. Europejscy gracze mają od teraz dostęp do dwóch zupełnie nowych instancji oraz będą mogli stawić czoła potężnej władczyni smoków Tiamat. Przy odrobinie szczęścia, w wyniku zwycięskich bitew zdobędą nowy, potężny rodzaj broni określany mianem "mitycznej". Na miłośników rozgrywki PvP czekają z kolei dwie nowe areny, obiecujące mnóstwo trzymających w napięciu potyczek.

aion
Aion

Chociaż pierwsza odsłona Guild Wars wydaje się być logicznym wyborem w przypadku oczekiwań na drugą odsłonę serii, to moje pierwsze chwile w Aionie, w ramach F2P, zbiegły się w czasie z rozmową o tym, iż to właśnie ten tytuł stał się przystanią oczekujących na najnowsze dziecko od ArenaNet. Czy teraz, kiedy do 28 sierpnia został ledwo ponad tydzień, możemy spodziewać się, że póki co ostatnie dzieło studia zacznie tracić graczy?

aion

AN z mojego punktu widzenia postąpiło w ostatnim czasie dość mocno niefrasobliwie. Wpierw byliśmy świadkami stopniowego wycofywania się z obiecanych dodatków do Guild Wars, by potem przekonać się o tym, że stworzony w tym celu zespół został oddelegowany do pracy nad "dwójką". Przypomina to trochę mieszkanie w blokach, w które się nie inwestuje, bo gdzieś tam dalej budujemy cały dom. Niech sobie wielka płyta niszczeje i trwa w spokoju, bowiem wszelkie remonty czy usprawnienia to utopiona gotówka i czas. Owszem, Guild Wars Beyond dodało nieco fabuły i zadań, jednak zabrakło nowych terenów, frakcji czy też większego wpływu na otaczający nas świat. Nowe bronie w dużej mierze korzystały ze starych wyglądów, zaś kiedy już pojawiły się unikaty, to okazało się, że nie można ich przypisać do Komnaty Chwały, która ma nagradzać nasz trud z GW1 w GW2. Mówiąc krócej – szkoda zachodu.

Aion

Fani Aiona w Europie, którzy od pewnego czasu mogą się bawić w wersję F2P, z niecierpliwością oczekują uaktualnienia gry do wersji 3.0, która przynosi ze sobą kilka zmian oraz nowej zawartości. Właśnie ukazał się trailer, prezentujący nowe elementy, które zostaną dodane do gry.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Na początku filmik prezentujący nowe elementy wygląda niczym żywcem wycięty z reklamy kolejnego dodatku do gry The Sims. Będziemy mogli dekorować swoje domy zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Element ten jak najbardziej miły, pozwalający na chwilę wytchnienia od kolejnego czyszczenia z wrogów grupowych instancji.

Tych ostatnich wraz z wersją 3.0 przybędzie, podobnie jak pojawią się nowi bossowie o całkiem pokaźnych rozmiarach oraz kolejne, dotąd niezwiedzane obszary. W żadnej szanującej się grze sieciowej nie może zabraknąć smoków, dlatego pojawi się więcej skrzydlatych wersji zarówno w formie wrogów, jak i transportu dla naszych bohaterów. Gdyby kogoś raził smok, to może zawsze zaopatrzyć się w latającą... rybę. Aion to gra rodem z Korei, więc elementy mangi nie powinny nikogo dziwić.

Kiedy ujrzymy wersję 3.0 Aiona na serwerach zarządzanych przez Gameforge? Jak też głosi trailer – wkrótce.

Aion

Trudno się dziwić informacjom ujawnionym przez Gameforge i NCSoft. Od początku przejścia Aiona na system F2P lawinowo rośnie liczba nowych kont w grze. Tylko czy przedkłada się to na dobry wynik finansowy?

aion

Przykład przejścia na model Free-To-Play takich tytułów jak Age of Conan czy DDO Online pokazał, że wzrost ilości nowych graczy często wiązał się ze wzrostem przychodów z samej gry. Ktoś pragnął zdjąć dotkliwe restrykcje darmowego konta, jeszcze ktoś inny zainteresował się przedmiotami z oficjalnego sklepu. Trend ten zdaje się dotykać także Aiona, który w ciągu pierwszego miesiąca bez abonamentu rozrósł się o 750 tys. nowych kont, zaś dziennie jest ich ponoć o 20 tys. więcej.

NC Soft i Gameforge postanowili zebrać całe podsumowanie w ramach jednej grafiki, która pokazuje, jak bardzo tytuł przyciągnął nowych graczy. Ponad 900 tys. świeżych postaci czy prawie 75 mln wykonanych zadań robią wrażenie, jednak zabrakło najważniejszego – zestawienia finansowego.

Aion

Wrażenia z bety "Aion" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Relacjonowanie przebiegów beta testów gier staje się coraz popularniejszym zabiegiem, zwłaszcza w wypadku gier MMO. Jest to wówczas zabieg tyleż czasochłonny, co karkołomny, gdyż rzesze ludzi czekające na wieści o nowym pożeraczu ich czasu i życia muszą dowiedzieć się jak najwięcej w możliwie krótkiej formie.

aion, beta-testy

Dlatego też do tego zadania wyznaczyliśmy czterech redaktorów, którzy dadzą Wam przedsmak nadchodzącego "Aiona". Courun Yauntyrr, krag, Lionel i Taramelion analizowali grę z czterech różnych punktów widzenia. Co zobaczyli i czego w związku z tym możecie spodziewać się Wy? Zobaczcie sami.

Aion

Gameforge poinformowało, że Aion na starym kontynencie już w systemie Free-To-Play ugości graczy od 28 lutego tego roku.

aion

Zakończona 20 lutego beta okazała się łakomym kąskiem. Europejski wydawca, który przejął serwery gry na Starym Kontynencie od NCsoft. Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, świat Atrei ponownie stanie przed nami otworem już 28 lutego.

Wszyscy ci, którzy do tej pory opłacali abonament, powinni się zalogować do 27 lutego, aby otrzymać 6 Aion Coins za każdy dzien subskrypcji. Walutę tę można wykorzystać potem w oficjalnym sklepie gry. Każda taka osoba otrzymuje automatycznie konto o statusie Veteran.

Gameforge powiada także wersję gry oznaczoną numerkiem 3.0, która pojawić się na już na wiosnę tego roku.

Aion

GameForge do spółki z NCsoft przygotowały mała niespodziankę dla wszystkich, którzy bawią się dzisiaj w zamkniętą betę gry MMO Aion. Dla każdego z graczy przygotowano specjalne nakrycie głowy, nawiązujące oczywiście do obchodzonego dziś Dnia Zakochanych.

aion

Nakrycie głowy to oczywiście jedynie ozdoba, więc nie wpływa w żaden sposób na statystyki naszej postaci. Przypomnę, że warto zaglądać na naszą stronę na serwisie społecznościowym Facebook, gdzie wciąż do zdobycia są klucze do zamkniętej bety. Pewnie wiecie już, że trzech naszych redaktorów sprawdza, czy gra odzyskała swój blask w systemie F2P, więc istnieje szansa, by zmierzyć się z nami lub zaprosić nas do wspólnego wykonywania zadań.

Bawić się w ten sposób możemy do 20 lutego. A może dobrym pomysłem jest dorzucić do prezentu dla swojej lepszej połówki klucz, by razem zmierzyć się z niebezpieczeństwami, jakie czają się w Atrei?

Wczytywanie...