Aion – trailer europejskiej wersji 3.0

1 minuta czytania

Fani Aiona w Europie, którzy od pewnego czasu mogą się bawić w wersję F2P, z niecierpliwością oczekują uaktualnienia gry do wersji 3.0, która przynosi ze sobą kilka zmian oraz nowej zawartości. Właśnie ukazał się trailer, prezentujący nowe elementy, które zostaną dodane do gry.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Na początku filmik prezentujący nowe elementy wygląda niczym żywcem wycięty z reklamy kolejnego dodatku do gry The Sims. Będziemy mogli dekorować swoje domy zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Element ten jak najbardziej miły, pozwalający na chwilę wytchnienia od kolejnego czyszczenia z wrogów grupowych instancji.

Tych ostatnich wraz z wersją 3.0 przybędzie, podobnie jak pojawią się nowi bossowie o całkiem pokaźnych rozmiarach oraz kolejne, dotąd niezwiedzane obszary. W żadnej szanującej się grze sieciowej nie może zabraknąć smoków, dlatego pojawi się więcej skrzydlatych wersji zarówno w formie wrogów, jak i transportu dla naszych bohaterów. Gdyby kogoś raził smok, to może zawsze zaopatrzyć się w latającą... rybę. Aion to gra rodem z Korei, więc elementy mangi nie powinny nikogo dziwić.

Kiedy ujrzymy wersję 3.0 Aiona na serwerach zarządzanych przez Gameforge? Jak też głosi trailer – wkrótce.

Komentarze

0
·
Jej! The Sims!
Dobrze, że wprowadzą wierzchowce, bo strasznie męczy to powolne bieganie.
Dostaję dreszczy, gdy słyszę ten dźwięk zauważenia nas przez potwora, za dużo grania .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...