Walentynkowe nakrycia głowy w Aionie

1 minuta czytania

GameForge do spółki z NCsoft przygotowały mała niespodziankę dla wszystkich, którzy bawią się dzisiaj w zamkniętą betę gry MMO Aion. Dla każdego z graczy przygotowano specjalne nakrycie głowy, nawiązujące oczywiście do obchodzonego dziś Dnia Zakochanych.

aion

Nakrycie głowy to oczywiście jedynie ozdoba, więc nie wpływa w żaden sposób na statystyki naszej postaci. Przypomnę, że warto zaglądać na naszą stronę na serwisie społecznościowym Facebook, gdzie wciąż do zdobycia są klucze do zamkniętej bety. Pewnie wiecie już, że trzech naszych redaktorów sprawdza, czy gra odzyskała swój blask w systemie F2P, więc istnieje szansa, by zmierzyć się z nami lub zaprosić nas do wspólnego wykonywania zadań.

Bawić się w ten sposób możemy do 20 lutego. A może dobrym pomysłem jest dorzucić do prezentu dla swojej lepszej połówki klucz, by razem zmierzyć się z niebezpieczeństwami, jakie czają się w Atrei?

Komentarze

0
·
e tam to ja odpadam jak na "twarzoksiążce" tylko można zdobyć beta klucz z prostego powodu nie mam tego wynalazku 21 wieku :-) a szkoda bym pograł. :-/ Pozdrawiam wszystkich zakochanych i nie zakochanych
0
·
@Locke: Ej, do tego wynalazku wcale nie musisz mieć 21 lat! Możesz mieć mniej. Zobacz sobie. Polecam.
0
·
Locke, jeśli chcesz dalej mamy kilka kluczy. Prześlę Ci pod jednym warunkiem. Napiszesz króciutki tekst jak ci sie podoba Aion. Co Ty na to?
0
·
Taramelion, ok napisze ale raczej to twórczość wysokich lotów nie będzie :-) kambaj@wp.pl możesz podesłać. Oczywiście ten krótki tekst mam nasmarować na forum?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...