wow_malfurion
UnderRail

Wyznaczono datę premiery Underrail: Expedition

Dodał: , · Komentarzy: 1

Fani turowych, post-apokaliptycznych gier cRPG-ie z zrzutem izometrycznym mają ostatnio sporo powodów do świętowania. Nie dalej niż kilka miesięcy temu miała miejsce doskonałego ATOM RPG, a tuż przed chwilą Stygian Software podało dokładną datę premiery długo wyczekiwanego dodatku "Expedition". Na ten dzień czekaliśmy ponad dwa i pół roku! I nie będę was trzymał w niepewności. Rozszerzenie wyjdzie 22 lipca bieżącego roku.

underrail: expedition
UnderRail

Nowy gameplay z UnderRail: Expedition

Dodał: , · Komentarzy: 0

Prace nad dodatkiem do "UnderRail" idą pełną parą. Wedle słów twórców cała nowa mechanika, główny wątek fabularny, wybory i ich skutki oraz nowe skrypty zostały pomyślnie zaimplementowane. Oczywiście wciąż wymagają testowania i poprawiania, ale nie opóźnia to w jakiś wielki sposób daty premiery. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać żeglugi po Czarnym Morzu, powstał gameplay ukazujący większość nowości w akcji.

underrail,underrail: expedition
UnderRail

Jak wiadomo obowiązkiem każdego dodatku jest wprowadzenie czegoś nowego do gry (albo wprowadzenie czegoś co powinno być w podstawowej wersji, ale twórcy chcą wyłudzić od graczy tyle pieniędzy ile się da). Nie inaczej jest z nadchodzącym dodatkiem do "Underrail" zatytułowanym "Expedition". Oprócz nowych obszarów do zwiedzania i epickich atutów w rozszerzeniu pojawi się nowa szkoła mocy psychicznych. I to nie byle jaka. Każdy fan fizyki i słynnego twierdzenia Alberta Einstena z pewnością zatrze dłonie z radości. Bowiem nowa szkoła nazywa się...

underrail, underrail: expedition
UnderRail

Wszyscy, którzy grali w "Underrail" z pewnością pamiętają, że nasza postać mogła zdobyć tylko 25 poziomów. Jeżeli udało nam się zdobyć ten pułap podczas końcowych etapów gry, nie było powodów do narzekania. Jednak niektórzy gracze dokonali tego docierając do połowy oferowanej fabuły. A wszyscy wiedzą, że brak levelowania równa się brakowi zabawy. Nadchodzący dodatek zatytułowany "Expedition" ma temu zaradzić, pozwalając bohaterowi na zdobywanie kolejnych poziomów oraz wybieranie nowych, epickich atutów. I co ciekawe, autorzy obiecują, że epickie levelowanie nie zamieni naszego bohatera w pół-boga zmiatającego wszystko na swojej drodze kichnięciem.

underrail, underrail: expedition
UnderRail

Zapowiedziano dodatek do UnderRail

Dodał: , · Komentarzy: 2

"UnderRail: Expedition" pozwoli nam odpocząć od przedzierania się przez dobrze nam znaną mieszaninę jaskiń i tuneli metra. Zamiast tego stawimy czoło budzącemu postrach wśród marynarzy Czarnemu Morzu, ogromnemu zbiornikowi wodnemu położonemu pod powierzchnią ziemi. Żeglując przez wody Morza napotkamy tajemniczy ruiny, których eksploracja rzuci nowo światło na powstanie świata "UnderRail". Pośród zgliszcz starych ośrodków stoczymy walki z okrutną fauną, dzikimi tubylcami, zdradzieckimi piratami i czymś znacznie groźniejszym.

underrail, underrail expedition
UnderRail

Underrail – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia. Gdy nuklearny płomień spopielił powierzchnię planety, resztki ludzkości schroniły się w tunelach, metrach i połączonej z nimi sieci jaskiń. Brzmi znajomo? Prawda, inspiracje Stygian Software przy tworzeniu „Underrail” są oczywiste, ale twórcy stworzyli oryginalną produkcję, w której niemal zupełnie nie czuje się wpływu „Fallouta” i „Metra”.

underrail

Czytaj dalej...

UnderRail

Zadebiutowała gra "UnderRail", czyli niezależny projekt RPG wzorowany na pierwszy dwóch częściach serii "Fallout". Podczas zabawy przeniesiemy się do odległej przyszłości, do czasów, gdy ludzie muszą uciekać z uniemożliwiającej przeżycie powierzchni Ziemi do połączonych ze sobą stacji metra zwanych Underrail. Nasz bohater jest jednym z mieszkańców podziemi, a przygoda rozpoczyna się, gdy przez przypadek wchodzi on w sam środek konfliktu pomiędzy zamieszkującym Underrail frakcjami.

underrail
UnderRail

Wielbiciele klimatów post-apokaliptycznych nie mają w tym roku powodów do narzekania. Premiera "Fallouta 4"... W sumie to mają powód, a nawet kilka. Bethesda zbezcześciła markę, upraszczając ją do granic możliwości. Fanom starych "Falloutów" pozostały tylko płacz i zgrzytanie zębów, rozjaśniane od czasu do czasu promykiem Nowego Vegas. Jednak zza horyzontu nadchodzi coś, co okaże się dla nich słońcem radości.

underrail, metro, post-apokalipsa, stygian software, fallout,
  • 1 strona
Wczytywanie...