Tłusty Czwartek #121 – Niezręczne sytuacje!

2 minuty czytania

Każdy z nas został kiedyś przyłapany na czymś niezręcznym, prawda? Na czymś, co sprawiło, że zapaliliśmy się na twarzy jak czerwona latarnia. Zaraz przed Halloween postanowiliśmy podzielić się z Wami niektórymi z naszych najstraszniej zawstydzających momentów życiowych.

Tłusty czwartek

Nigdy nie wierzcie komuś, kiedy mówi, że jemu nic zawstydzającego nigdy się nie przydarza. Nawet, gdyby była to najpoważniejsza, najspokojniej obnosząca się osoba w Waszym towarzystwie. Jeśli potrzebujecie przykładu to mogę Wam zdradzić, że żywą pochodnią stał się ostatnio jeden z naszych najciężej pracujących redaktorów, znany Wam jako Courun, którego ostatnio po godzinach przyłapano w naszej sali konferencyjnej, kiedy przymierzał przed jednym z większych luster coś, co wyglądało jak kostiumy baleriny... Wróciłam do biura tylko na chwilę, żeby wziąć do domu swoje nowe, dietetyczne przekąski. Chrupki te, wbrew temu co widać na zbliżeniu kamery CCTV, nie są psimi chrupkami. Właśnie, pamiętajcie o zacieraniu dowodów, jeśli istnieje chociaż mikroskopijna szansa na to, że ktoś odkryje Wasze niecne plany!

O zacieraniu, ani chowaniu śladów nie myśli jednak jeden z naszych cichszych redaktorów. Pan eimyr notorycznie zostawiał macki swojego ośmiorniczego kostiumu wystające spod łóżka i próbował wmówić swojej Pani, że żaden potwór wcale tam na nią nie czyha. Morał z tego taki, że to często ci cisi, niby nic nie skrywający, mogą posiadać największe sekrety. Jeśli należycie do tej grupy sekreciarzy to radzimy Wam nieco się w towarzystwie rozgadać – podejrzenia zaczną padać wtedy na kogoś innego.

O szalonych tańcach Tokara oraz Matthiasa Circello w nieco bardziej owłosionych pod spódnicami klubach czy nieco podejrzanych relacji pomiędzy Ati a wielbłądami nie będziemy nawet wspominać. To wszystko leży u nas w szufladkach pod kłódką i w odpowiednim momencie zostanie ukazane światu... A jaka była Wasza najbardziej zawstydzająca wpadka? Nie bójcie się podzielić z nami szczegółami!

Komentarze

0
·
bawilem sie nago ze swoim wowczas chlopakiem obecnie mezem i zostalem nakryty przez mlodsza siostre, mame i brata, ktorzy we troje zdecydowali wejsc do mojej sypialni miny byly bezcenne (ich i nasze )
0
·
Dobra, to będzie trudne do przebicia Choć wolę nie myśleć co dzieje się z mackami eimyra czekającymi pod łóżkiem na "pewne panie"
0
·
Zazdroszczę, związków z wielbłądami jeszcze nigdzie nie da się zalegalizować.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...