Tłusty Czwartek #40 – Bo dla niektórych po 40stce jest lepiej

1 minuta czytania

Osobiście miałam już okazję zaobserwować świętowanie 40tych rocznic istnienia u istot zwanych ludźmi. I w większości przypadków... nie jest wcale lepiej. Człowiek zaczyna coraz bardziej się rozpadać, pojawia się coraz to więcej zmarszczek, a organy wewnętrzne wcale nie zaczynają pracować lepiej.

Prosto mówiąc, robi się coraz gorzej. Nie pytajcie dlaczego, bo mi także nie udało się dowiedzieć, ale dzisiejsze, 40ste wydanie Tłustego Czwartku jest ponoć jakieś niesamowite. Wszystkie pytania kierować proszę do redaktora Tamc.'a, jestem pewna, że będzie bardziej niż szczęśliwy tłumacząc Wam tę zagadkę. Skoro więc po 40stce robi się coraz gorzej, to pokażemy dzisiaj wzorowy przykład niewolniczej pracy naszych redaktorów oraz ich jakże urozmaiconego życia w naszym gronie, bowiem wszystkie dzisiaj prezentowane artykuły przynależą do jednego działu i autorem wszystkim tekstów jest jeden i ten sam redaktor. Chwała i cześć Ammonowi.

Za brak różnorodności nie będę przepraszać, powinniście już przyzwyczaić się do tego, że GameExe to coś więcej niż różowe kwiatki i koniki, a ciężka szkoła przetrwania. Bierzcie przykład z Ammona i zacznijcie przygotowywać na to, co czeka Was po 40stce. Poczytać dziś możecie o przeróżnych stworach w grze. Ale co ja Wam będę ułatwiać życie, lista poniżej w porządku alfabetycznym.

Tłusty czwartek

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...