dziki_lad
TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA – nowe screenshoty!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Pozostały trzy tygodnie do targów Gamescom, na których firma Frogster ujawni więcej informacji na temat nadchodzącego MMORPG TERA. Aby zaostrzyć Wasz apetyt, przedstawimy kolejną porcję screenshotów.

tera, frogster, screenshot, screen

Najnowsze screeny przedstawiają wojowników Vulcans: piekielnie niebezpiecznych żołnierzy, mających wyjątkowo mroczną przeszłość w świecie TERA. Zamieszkujący „Timeless Woods”, Vulcans strzegą terytorium uważanego przez ich mistrzów – Lokians – za święte. Bądź czujny, a już wkrótce zauważysz, że wcześniejsza lojalność wcale nie ciąży na sumieniu tych niebezpiecznych bestii.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Świat TERA stanie się jeszcze większy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Nieco ponad 3 miesiące po premierze najnowszego action MMORPG TERA w Korei Południowej, europejski wydawca gry Frogster z przyjemnością ogłasza wprowadzenie wielu nowych aktualizacji, które będą dostępne dla graczy w momencie premiery TERA w Europie.

tera

Co ciekawego pojawi się wraz z tą aktualizacją? Otóż pierwsza, tak duża poprawka wprowadza między innymi najnowszy, jeszcze niedostępny, czwarty kontynent – „Northen Shara”, a wraz z nim 10 nowych lokacji, kolejne ogromne miasto oraz 4 instancje, a poza tym wiele innych usprawnień rozgrywki. Co więcej, poprawka podnosi maksymalny możliwy do osiągnięcia poziom doświadczenia z 50 na 58.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA – kunszt tworzenia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Po długiej ciszy dotyczącej gry TERA pojawiły się informacje dotyczące systemu rzemiosła i wzmacniania broni a także umiejętności.

Kunszt tworzenia

- Szczegóły dotyczące systemu rzemiosła w TERA–

Frogster z przyjemnością ujawnia szczegóły dotyczące systemu rzemiosła a także wyjątkowo rozwiniętego systemu wzmacniania przedmiotów i umiejętności w nadchodzącym MMO TERA. Stając naprzeciw wszystkim bestiom czyhającym w świecie TERA, każdy gracz będzie musiał dostosować swój sposób gry i posiadane umiejętności do dynamicznego stylu walki i na pewno pomoże mu w tym możliwość wzmacniania ekwipunku na kilka różnych sposobów, które powinny zadowolić nawet największych weteranów gier MMO.

tera, screenshot

Specjalnie dla Ciebie

Chociaż konieczność posiadania szybkiego refleksu wydaję się być czymś oczywistym w systemie walki występującym w TERA, nic się nie stanie, jeśli każdy gracz będzie dodatkowo posiadał broń, która nie tylko ładnie wygląda (o tym następnym razem), ale i zadaje całkiem imponujące obrażenia. Nie ważne czy chodzi o topór, łuk czy miecz, system rzemiosła w TERA pozwala każdemu tworzyć własne, unikalne bronie i pancerze. Dla graczy o bardziej defensywnych poglądach, ochrona oferowana przez pancerz „hematescent kryplate” będzie czymś, czego od zawsze szukali. Jeśli jednak gracz jest zwolennikiem bardziej ofensywnych rozwiązań, zdecydowanie polecamy potęgę kryjącą się w berle „lustrum”. To tylko dwa z ponad tysiąca przedmiotów o imponujących właściwościach, możliwych do stworzenia w świecie TERA.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Kolejny dzień i kolejna aktualizacja na GameExe. Jednak tym razem nie działu książkowego. Osoba ukrywająca się pod pseudonimem Hisae postanowiła specjalnie dla nas napisać swoje wrażenia z rozgrywki w MMO zatytułowane TERA: The Exiled Realm of Arborea. Tekst został naprawdę ciekawie napisany i każda osoba lubująca się w sieciowych wyprawach przeczyta go z wypiekami na twarzy.

tera: the exiled realm of arborea

"Take aim, take action, take control" – takimi hasłami szczyci się świeży MMORPG ze stajni Bluehole Studio – T.E.R.A., które całkiem niedawno zakończyło fazę otwartych beta testów, niestety, tylko i wyłącznie w Korei. Pomimo sporych utrudnień związanych z założeniem konta na stronie ichniego wydawcy gry, udało mi się przetestować tytuł, który zdaniem wielu ma strącić z półki miłościwie nam panującego WoWa. Czy są na to szanse?

Czy dzieło Blizzarda naprawdę powinno się czuć zagrożone? Do niedawna jedynie Star Wars: The Old Republic był wymieniany jako gra mogąca zagrozić pozycji niepokonanego WoWa. Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam miłej lektury!

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Otwarta Beta gry TERA w Korei ruszyła!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Ostatnia zapowiedź gry i informacja o starcie bety zaowocowała tysiącami graczy, rejestrujących się do fazy otwartych testów

Nowy trailer, zwiastujący rychłe nadejście fazy otwartej bety w Korei (ruszyła 11 stycznia 2011), jest od kilku dni dostępny w internecie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć wspomnianego filmu, to nic straconego. Znajdziecie go poniżej. Trailer ukazuje również część możliwości gry TERA. Są to, między innymi: epicka linia fabularna, rozwijająca się wokół gracza za pośrednictwem tysiąca misji, interaktywne środowisko oraz elementy PvP, zaprezentowane w pierwszych scenach z pól bitew.

Od 30 grudnia 2010 roku koreańscy gracze mieli możliwość stworzenia swoich postaci oraz zarezerwowania miejsca na swoim ulubionym serwerze. W okresie od 30 grudnia do 8 stycznia otwarto ponad 27 serwerów gry, błyskawicznie oblężonych przez ogromną rzeszę fanów, którzy już w pierwszych dniach stworzyli ponad 20 tysięcy gildii.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

It's kind of magic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

tera, czarodziej, ludzie

Frogster odkrywa coraz więcej sekretów, związanych z innowacyjną grą action MMORPG TERA, której premiera została przewidziana na 2011 rok. Cechy dwóch klas – Mistyka (Mystic) i Czarodzieja (Sorcerer), publikujemy razem z opisem rasy Ludzi, jednej z najważniejszych grup w nieustannie rozwijającym się świecie gry.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

TERA na czerwonym dywanie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

TERA oferuje graczom szczodry pakiet informacji, obficie wypełniony wiedzą, dotyczącą historycznego tła wydarzeń i równie bogatą grafiką na ekranie. Berliński wydawca gry – firma Frogster, ma przyjemność przedstawić nowy zwiastun, który ukazuje zjawiskowy wygląd nadchodzącej gry typu MMORPG i wprowadza w jej skomplikowaną historię.

Film zabiera widza w podróż po świecie TERA poprzez rozległe krajobrazy, cuda przyrody, zabytki i miasta. Przeniesieni na główny plac stolicy, zobaczymy uśmiechającego się Samaela w chwili, gdy został wybrany nowym władcą. Niewielu jednak wie, że za jego uśmiechem kryją się nikczemne plany – zamierza wykorzystać swój świeżo zdobyty kapitał polityczny w złych celach. Intencje nowo wybranego władcy staną się oczywiste, kiedy wezwie armię potworów do siania terroru i zadawania cierpień na masową skalę. Kiedy świat pogrąża się w chaosie, do powstrzymania podłego Samaela i uwolnienia świata od tej plagi zostaje wezwany Kubel. Gdy nadejdzie czas ostatecznego starcia, wszystkie dłonie chwycą za rękojeści mieczy i wydobędą je z pochew.

Nowy, pełen akcji zwiastun oraz inne filmy, screeny i aktualne informacje możesz znaleźć na oficjalnej stronie TERA: tera-europe.com. Dołącz do grupy TeraEurope na Facebooku, by być na bieżąco z wydarzeniami w świecie TERA.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Przeciwnik nie dźgnie się nożem sam

Dodał: , · Komentarzy: 4

Informacja prasowa

tera, system osiągnięć

Z niecierpliwością oczekiwany tytuł TERA postawi w 2011 roku cały znany świat gier MMO na głowie. Dalszy ciąg prezentacji klas i ras TERA przedstawia lud Amani oraz klasę Lancer. Dodatkowo, wyjątkowy System Osiągnięć, oferujący nowe rozwiązania dla znanego z tego gatunku gier modelu klasycznego.

Prezentacja rasy: Amani

Ze względu na potężną posturę oraz gadzie cechy, rasy Amani nie można pomylić z żadną inną. Po długich latach niewoli i cierpień z rąk olbrzymów, Amani cenią wolność bardziej niż inne ludy. Znane ze swej szczerości nie przebierają w słowach i otwarcie mówią swemu rozmówcy, co myślą. Niełatwo jest zdobyć zaufanie tych potężnych istot, jednak warto się o nie postarać, gdyż Amani jako wrogowie są przerażającymi przeciwnikami. Prostolinijny sposób bycia tej rasy wyczuć można nawet w ich okrzyku bojowym: „Przeciwnik nie dźgnie się nożem sam!”

Więcej w rozwinięciu.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Mroczna tajemnica spotyka zabójczą prędkość

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

tera, castanic

Członkowie plemienia Castanic noszą brzemię mrocznej przeszłości. Przez to są jednym z najbardziej tajemniczych ludów w świecie TERA. W przeciwieństwie do nich klasa Slayer jest powszechnie znana, zwłaszcza ze swojej zabójczej porywczości. Mistrzowie walki w bliskim dystansie nigdy nie rozstają się ze swoją ostrą jak brzytwa bronią. Dzisiaj firma Frogster chciałaby zwrócić Waszą uwagę na informacje, dotyczące plemion i klas z nadchodzącego świata fabularnej, sieciowej gry TERA.

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Arkana Magii vs. Śmiercionośna Precyzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Berlin – 30 września 2010 r. – Arkana magii kontra ludzka precyzja – Archer i Sorcerer to przeciwnicy w pojedynku klas postaci gry TERA, których mimo pewnych podobieństw różni bardzo wiele. Rękawica została rzucona, satysfakcja musi być dana – pojedynek pomiędzy dwiema z ośmiu klas bohaterów fabularnej gry online TERA właśnie się rozpoczyna.

tera, frogster

Jedną z niewielu pasji, którą dzielą wspólnie Archer i Sorcerer, jest walka na daleki dystans: zachowanie odległości przybliży Cię do zwycięstwa. Jeśli jednak znajdziesz się w zasięgu przeciwnika albo zostaniesz zepchnięty do narożnika, o Twoim życiu zdecydują sekundy odmierzane błyskiem ostrzy. Na dłuższą metę lekki pancerz zapewnia niewielką ochronę, więc Sorcerer teleportuje się ze strefy zagrożenia z prędkością światła, by po chwili wytchnienia zadać kolejny cios. Tak się dzieje, gdy korzysta on z lodowej lancy, która zatrzymuje przeciwnika w miejscu i zamraża go. Teraz możesz w pełni wykorzystać magiczny potencjał Sorcerera. Korzystając ze swojej głównej broni – mistycznego dysku, Sorcerer może ciskać kule ogniste lub eksplodujące pociski, które powoli uwalniają swoją moc. Czy to w grupie, czy w pojedynkę, przeciwnik ma niewielkie szanse na przeżycie, jeżeli nie zabezpiecza tyłów przed ognistą mocą Sorcerera.

Wczytywanie...