dziki_lad

Frogster ujawnia europejską datę premiery długo oczekiwanego MMO – TERA

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Firma Frogster informuje, że długo oczekiwane MMO akcji TERA będzie miało swoją premierę wiosną 2012 roku. Data wydania zapowiadana wcześniej na rok 2011, została przesunięta, aby w pełni zintegrować zaktualizowaną zawartości gry i zaspokoić oczekiwania graczy oraz recenzentów. Dodatkowy czas umożliwi wprowadzenie do TERA naprawdę wielu nowych aspektów.

tera, logo

Gracze otrzymają jednak możliwość zwiedzenia świata TERA i sprawdzenia niezwykłego systemu walki już w roku 2011, w testach wersji alfa. Na początku 2012 roku jeszcze więcej użytkowników uzyska dostęp do testów wersji beta, będących częścią przygotowań do premiery.

„Wydając TERA w 2012 roku, chcemy upewnić się, że gra nie tylko sprosta oczekiwaniom, ale wręcz je przekroczy” powiedział Daniel Ullrich, CMO w Frogster Online Gaming. „Pokażemy wiele na targach Gamescom, ale miejcie pewność, że to tylko wierzchołek tego, czego gracze mogą się spodziewać wraz z premierą w przyszłym roku.”

TERA zmienia dotychczasowe oczekiwania wobec gier MMO. Wprowadzony zostanie dynamiczny system walki, który daje graczom totalną kontrolę nad ich postacią w fantastycznym świecie pełnym cudów. System polityczny, jedna z właściwości rozwijanych na czas premiery w 2012, zmieni sposób w jaki gracze wchodzą w interakcję z otaczającą ich wirtualną rzeczywistością i poszerzy społeczne aspekty świata MMO.

Wszystkich chętnych do gry w TERA zapraszamy na targi Gamescom, gdzie firma Frogster przedstawi wiele nowości w hali 4.1, pawilony B-021/C-024.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...